CORADO SILVER & CORADO MULTICOLOR GOLD

CORADO SILVER & CORADO MULTICOLOR GOLD

Corado Silver i Multicolor Gold to farby dekoracyjne do wnętrz. Dzięki dodatkom metalicznym i perłowym dają wrażenie rozjaśnienia, a proste do uzyskania efekty tworzą fakturę delikatnej tkaniny na każdej powierzchni. Jest to jedna z tańszych farb dekoracyjnych, a zapewnia efekt bardzo wyszukany i całkiem sporą różnorodność ze względu na prosty sposób nakładania. Corado Silver i Corado Multicolor Gold to farby spełniające swoje zadanie zarówno we wnętrzach mieszkań, jak i obiektów użyteczności publicznej. Wnoszą do każdego pomieszczenia nutę subtelnej elegancji. Uzyskiwany efekt nie rzuca się w oczy, nie razi, ma charakter ozdobny, ale i neutralny: pasuje do wnętrz urządzonych niemal w każdym stylu, o dowolnym układzie i przeznaczeniu. Corado Silver i Corado Multicolor Gold doskonale sprawdzają się do malowania dużych powierzchni, którym nadają niezwykłą poświatę: cała ściana delikatnie się mieni, kiedy padają na nią promienie światła, a to z kolei sprawia, że powierzchnia ściany widziana z każdego miejsca będzie zupełnie inna. Mimo podobnych efektów świetlnych, mieniących się pereł i metalicznego blasku, efekt jest dość subtelny i neutralny wizerunkowo. Ciepła powierzchnia i delikatna struktura powodują, że farba dekoracyjna Corado Silver lub Multicolor Gold sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Podstawowe właściwości

Farba dekoracyjna Corado Silver oraz Corado Multicolor Gold wyróżniają się pozytywnie ceną. Są to ekonomiczne farby dekoracyjne do wnętrz, które charakteryzuje wysoka jakość. Są to produkty proste w nakładaniu i jednocześnie dające ciekawe efekty wizualne. Są to farby odporne na zmywanie, a jednocześnie przepuszczające parę wodną, dzięki czemu ściana, na którą nałożono Corado Silver lub Corado Multicolor Gold może oddychać. To sprawia, że takie pokrycie ścian sprawdza się także w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Efekt rozświetlający, uzyskiwany dzięki dodatkom perłowym i metalicznym, jest widoczny na małych i dużych powierzchniach ścian.

Gdzie się sprawdzi?

Corado Silver i Corado Multicolor Gold nadają się doskonale do wszystkich typów pomieszczeń, zarówno w mieszkaniach, jak i obiektach użytkowych.

– salony, szczególnie w aranżacjach typu „jedna ściana przeciw wszystkim”, co pozwala na wydobycie blasku pereł z całej powierzchni pojedynczej ściany. Często farby te pojawiają się także na nieco mniejszych powierzchniach jako dodatek dekoracyjny, natomiast na większej ścianie zdecydowanie lepiej widoczny jest efekt.

– przedpokoje, tym bardziej te, które są optycznie ciasne i niezbyt jasne. Farby Corado Multicolor i Corado Silver powodują rozjaśnienie pomieszczenia, a dzięki temu można je optycznie powiększyć. Farby dekoracyjne Corado sprawdzają się także w typowych hallach, długich i wąskich, natomiast w takim przypadku warto połączyć je z dekoracjami strukturalnymi.

– kolumny pomalowane farbą Corado Silver lub Multicolor Gold nabiorą zupełnie nowego wyglądu. Zamiast typowej, klasycznej kolumny, dają one efekt nowoczesnego punktu w rozkładzie mieszkania, którego wartość dekoracyjna wynika z czegoś więcej niż tylko kształtu i lokalizacji, bo także barwy i charakteru.

– kuchnie, jadalnie, czyli miejsca, w których barwne, jasne wnętrze ma bardzo duże znaczenie. Dbałość o detale jest w takich miejscach bardzo ważna, a dzięki wysokiej paroprzepuszczalności farby te pozwalają na skuteczne oddychanie ścian.

– zabudowy z płyt k-g, które zwykle są elementami psującymi rozkład wnętrza. Pokrycie ich dobrej jakości farbami dekoracyjnymi nadaje im walorów estetycznych, sprawiając, że nie są tylko elementem architektonicznym, ale ważną częścią szeroko rozumianego wystroju wnętrza.

Ciekawe pomysły

Farba dekoracyjna Corado Silver oraz Corado Multicolor Gold nadają się do nakładania nie tylko na powierzchnie gładkie, ale także strukturalne. Jeśli farba ma być nanoszona w postaci nierozcieńczonej, najlepiej zrobić to za pomocą pacy nierdzewnej, natomiast rozcieńczoną nanieść wałkiem (może być również strukturalnym) lub pędzlem. Trzeba to zrobić szybko, aby na mokrej jeszcze powierzchni odcisnąć pożądany wzór. Aby nadać ścianie większej głębi, warto położyć dwie warstwy barwnego podkładu, pamiętając jednak o tym, aby pierwsza dokładnie wyschła przed nałożeniem kolejnej. Najciekawsze efekty wizualne z farb Corado uzyskuje się, jeżeli powstające wzory są w miarę symetryczne. Nie jest to oczywiście sztywna zasada, natomiast przy takim nałożeniu refleksy świetlne kumulują się, dając efekt pełnego blasku. Przy wzorach niesymetrycznych odblaski będą nieregularne, urwane i nie będą pozwalały na dostrzeżenie subtelnej faktury farby.

[show_gallery images_in_a_row=”4″ galleryid=”180″][/show_gallery]

Lux Interiors logo

O nas

LuxInteriors jest firmą, która zajmuje się tworzeniem ciekawych aranżacji wnętrz, a zarazem posiadającą szeroko rozbudowaną ofertę produktową - począwszy od wyposażenia łazienek, poprzez tapety, tynki i farby, a kończąc na płytkach. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.

Skontaktuj się:

sopot@luxinteriors.com.pl
+48 585 859 999

Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi
Oferty prosimy WYSYŁAĆ na adres

Goto Top