Farba dekoracyjna Revello

Farba dekoracyjna Revello

Farba dekoracyjna Revello to produkt najnowszej generacji, który łączy w sobie piękno efektów, których połączenie dotychczas było praktycznie niemożliwe. Refleksy perłowe i głębokie, matowe barwy to połączenie niecodzienne, a jednocześnie niezwykle klasyczne, przywodzące na myśl najbardziej luksusowe wykończenia. Farba dekoracyjna Revello daje efekt miękkiego, ciepłego w dotyku wykończenia, a jednocześnie subtelnie i delikatnie rozświetla i powiększa optycznie pomieszczenie. Jest to jedna z farb dekoracyjnych, które równie dobrze sprawdzają się nałożone na powierzchnie gładkie i strukturalne. Dzięki dodatkom perłowym i matowym doskonale komponuje się z każdym materiałem, nadając pomieszczeniu wyraz klasycznej elegancji i wysublimowanego piękna.

Revello to farba, którą nakłada się odmiennie w zależności od oczekiwanego efektu. Można nałożyć równą jej warstwę lub stworzyć ciekawe, mieniące się desenie. Wymaga to pewnego doświadczenia oraz cierpliwości, ale efekt wart jest całego włożonego w jego uzyskanie wysiłku. Dodatkowym atutem farb dekoracyjnych Revello jest ich stosunkowo niska cena, co w połączeniu z niezwykła wszechstronnością sprawia, że właśnie ten produkt można polecić do większości zastosowań zarówno w domach i mieszkaniach, jak i biurach, sklepach czy restauracjach oraz hotelach. Odporna na zabrudzenia i prosta w aplikacji, dająca setki efektów farba Revello to doskonały wybór dla najbardziej wymagających klientów. Jest to wydajny i oszczędny produkt najnowszej generacji.

Jedna farba, wiele efektów

Jedną z największych zalet farb Revello jest możliwość stosunkowo łatwego uzyskania bardzo różnych efektów dekoracyjnych. Wszystko zależy od techniki nakładania. Można farbę nałożyć równą, niezbyt grubą warstwą, ale zdecydowanie częściej tworzy się dekoracyjne wzory ukośne, desenie pionowe i poziome lub wzór damascato. Te ostatni powstaje poprzez częściowe odrywanie farby od podłoża i wygładzenie jeszcze przed dokładnym przyschnięciem warstwy. Oczywiście sklasyfikowanie wszystkich efektów nie jest możliwe, tym bardziej że farba dekoracyjna Revello nadaje się świetnie także do nakładania na powierzchnie strukturalne, co daje zupełnie nowe, niekoniecznie regularne wzory i efekty świetlne. Dodatkowo różnorodność zwiększa dodatek jednocześnie substancji perłowych i matujących, co oznacza, że nawet mimo identycznej techniki nakładania, farba nigdy nie będzie wyglądała tak samo w dwóch miejscach. To, w jaki sposób będą padały promienie słońca, ma bardzo duże znaczenie i powoduje, że Revello odmienia wnętrze na wiele sposobów.

Gdzie zastosować?

Farba dekoracyjna Revello, wśród wielu innych zalet, ma też i tę, że jest bardzo odporna na zabrudzenia, a jeśli już dojdzie do zanieczyszczenia zewnętrznej warstwy, nie ma niczego prostszego, niż zmycie zabrudzeń. Wysoka odporność oraz spora wydajność przy niskiej cenie sprawiają, że jest to jeden z tańszych sposobów efektownego wykończenia wnętrze luksusowych sklepów albo restauracji. Z tego samego powodu farby Revello stosuje się w korytarzach i hallach biurowców, w których najważniejszy jest prestiż. Także przedsionki czy przestrzeń recepcji w niedużych hotelach często wykańczane są właśnie tą farbą, niemniej jednak najczęściej farby Revello wykorzystywane są w domach. Świetnie sprawdzają się w przedpokojach, i to również tych ciasnych i ciemnych, a także w kuchniach. Ze względu na dobrą paroprzepuszczalność można stosować je również w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgoci bez obaw o to, że ściany przestaną oddychać przez warstwę dekoracyjnej farby.

Poza malowaniem dużych powierzchni farba Revello sprawdza się do malowania niewielkich elementów dekoracyjnych, w tym filarów i kolumn.

Jak nałożyć farbę?

– ścianę należy zagruntować gruntem zwykłym lub wzmacniającym, aby zwiększyć przyczepność oraz zmniejszyć chłonność. Wzmacniające grunty zaleca używać się przy tynkach starych lub słabych gładzi gipsowych (także nowych).

– Farbę podkładową (Murimal 200) nanosi się w jednej lub dwóch warstwach, pamiętając o tym, że ewentualną drugą warstwę nanosi się dopiero na całkowicie wysuszone podłoże. Rozcieńczenie – opcjonalnie -może wynosić do 15%. Podkład należy dobrać tak, aby kolor farby podkładowej dobrze współgrał z wybranym odcieniem farby Revello.

– Podstawowym sposobem nanoszenia farby Revello jest jej roztarcia za pomocą tworzywowej pacy w kształt okręgów, natomiast opcjonalnie można wybrać jeden z wielu innych możliwych do uzyskania efektów. Farba jest sprzedawana jako gotowa do użycia, zatem nie należy jej bardziej rozcieńczać.

[show_gallery images_in_a_row=”4″ galleryid=”302″][/show_gallery]

Lux Interiors logo

O nas

LuxInteriors jest firmą, która zajmuje się tworzeniem ciekawych aranżacji wnętrz, a zarazem posiadającą szeroko rozbudowaną ofertę produktową - począwszy od wyposażenia łazienek, poprzez tapety, tynki i farby, a kończąc na płytkach. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.

Skontaktuj się:

sopot@luxinteriors.com.pl
+48 585 859 999

Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi
Oferty prosimy WYSYŁAĆ na adres

Goto Top