Lumicenta Plus

Lumicenta Plus

Lumicenta Plus to farba dekoracyjna najnowszej generacji. Podobnie jak w pozostałych farbach z rodziny Lumicenta, także w tym przypadku diabeł tkwi w szczegółach. Skryta w cieniu ściana będzie wyglądała, jakby była pomalowana zwyczajną, choć wysokiej jakości farbą. Jeśli jednak padną na nią promienie światła, barwa ożyje, światło rozproszy się na delikatnych perłowych drobinkach, w okamgnieniu zamieniając się w miriady drobnych kryształków.

Nawet jednak bez efektów świetlnych Lumicenta Plus sprawia niesamowite wrażenie. Farba ta łączy w sobie elegancję perłowego półmatu z prestiżem welurowych i aksamitnych obić, które przypomina strukturą i temperaturą. W stosunku do Lumicenta Satinato podstawowa różnica to w tym przypadku nieco grubsza struktura i większa połyskliwość, ale także odmienna dostępność kolorów według wzornika i możliwości barwienia.

Lumicenta Plus to farba dla inwestorów żądnych prawdziwego piękna, dla których funkcjonalność i doskonały wygląd muszą iść ze sobą w parze, a którzy niekoniecznie chcą wydać krocie na eleganckie wykończenia – farby z rodziny Lumicenta są bardzo wydajne, a przez to także ekonomiczne. Atuty funkcjonalne, takie jak dobra paroprzepuszczalność, bardzo wysoka przyczepność oraz elastyczność, czynią z Lumicenta Plus jedną z najdoskonalszych farb dekoracyjnych do wnętrz. Ostateczny wygląd będzie zawsze zależał od sposobu nałożenia i oświetlenia, ale funkcjonalność pozostanie wysoka bez względu na wszystko, dlatego właśnie Lumicenta Plus jest farbą, którą interesują się nie tylko inwestorzy indywidualni, ale która często staje się ulubionym wyborem gestorów restauracji lub hoteli.

Właściwości farby dekoracyjnej Lumicenta Plus

– Lumicenta Plus jest farbą łatwą w aplikacji. Do jej nałożenia potrzeby jest tylko zwyczajny wałek. Równie łatwo jest utrzymać pomalowaną powierzchnię w czystości. Farby Lumicenta są odporne na zmywanie, więc można je z powodzeniem stosować także w miejscach narażonych na szybkie zabrudzenie.

– Przepuszczalność dla pary wodnej jest bardzo ważną cechą w przypadku farb, które mają być użyte w łazienkach czy kuchniach. Lumicenta Plus jest farbą, której skład umożliwia swobodne przenikanie pary wodnej, więc nie istnieje ryzyko, że woda będzie osadzała się na powierzchni pomalowanej ściany. Dodatkowo też farba ma właściwości przeciwgrzybicze, zatem nie ma ryzyka, że pokryje się nalotem pleśni.

– Ocena dotykowa farb dekoracyjnych jest bardzo ważna. Miękka i aksamitna Lumicenta Plus przechodzi nawet najbardziej wymagające testy. Teksturą przypomina dobrej jakości tkaninę, jest ciepła i miękka, co sprawia, że pozwala uczynić z każdego pomieszczenia naprawdę przytulne miejsce.

– Delikatny efekt rozświetlający, którego siła i forma są zależne od rodzaju użytego oświetlenia, są czymś naprawdę niezwykłym. To właśnie dzięki tej cesze farby Lumicenta stały się wyjątkowe, ponieważ to pozwala na stworzenie zupełnie niepowtarzalnej aranżacji w każdym miejscu.

Gdzie zastosować farbę Lumicenta Plus?

– W salonach i na sufitach farba sprawdza się świetnie. Jej niewątpliwe walory estetyczne sprawiają, że każdy, nawet najbardziej zwyczajnie urządzony salon, zostanie zupełnie odmieniony. Rozświetlony perłowymi refleksami sufit pozwoli się rozmarzyć, zrelaksować i cieszyć się prestiżowym, pięknym wnętrzem.

– W przedpokojach farby Lumicenta pozwalają długo cieszyć się pięknym wykończeniem. Nawet jeśli ulegną zabrudzeniu, można je łatwo umyć, dzięki czemu piękno będzie widoczne przez naprawdę długie lata. Oczywiście w przypadku długich, ciemnych przedpokojów ważne będzie także i to, że dzięki dodatkowym perłowym rozbłyskom pomieszczenie stanie się optycznie większe i z pewnością bardziej przyjazne.

– Filary i kolumny, które najczęściej nie wyróżniają się niczym, tylko formą, dzięki farbom Lumicenta Plus mogą nareszcie ożyć. Farba dekoracyjna pozwala na nowo odkryć piękno filarów, które nagle z czysto praktycznego rozwiązania przeradzają się w największą ozdobę salonu lub dużej sali. Wiele zależy od światła, właśnie dlatego kolumny pokryte farbą Lumicenta Plus wyglądają niecodziennie – z każdej strony inaczej.

Jak nanosić farbę Lumicenta Plus

Lumicenta Plus to farba, która, aby doskonale wyglądać i zachwycać urokiem, musi zostać właściwie naniesiona. Wszystkie sprowadza się do właściwej aplikacji kilku warstw farby podkładowej i warstwy dekoracyjnej. Należy pamiętać o odpowiednim rozcieńczeniu (jest ono różne dla barw z poszczególnych palet kolorystycznych) oraz dokładnym wysuszeniu poprzednich warstw przed rozpoczęciem nakładania kolejnej.

[show_gallery images_in_a_row=”4″ galleryid=”437″][/show_gallery]

Lux Interiors logo

O nas

LuxInteriors jest firmą, która zajmuje się tworzeniem ciekawych aranżacji wnętrz, a zarazem posiadającą szeroko rozbudowaną ofertę produktową - począwszy od wyposażenia łazienek, poprzez tapety, tynki i farby, a kończąc na płytkach. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.

Skontaktuj się:

sopot@luxinteriors.com.pl
+48 585 859 999

Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi
Oferty prosimy WYSYŁAĆ na adres

Goto Top