Perlagrande

Perlagrande

Farba dekoracyjna Perlagrande jest z pewnością jedną z najbardziej unikalnych dostępnych na rynku. Jej niezwykłość polega na subtelnym, ale pełnym efekcie mieniącej się ściany. Powierzchnia pokryta farbą Perlagrande jest jedwabista, sprawia wrażenie ciepłej i delikatnej. Szczególne dodatki perłowe sprawiają, że blask jest delikatny, rozproszony, co nadaje całości elegancki, wysublimowany wygląd. Nie dziwi więc, że farba dekoracyjna Perlagrande jest chętnie wybierana nie tylko przez inwestorów prywatnych, ale także przez gestorów restauracji czy hoteli.

W przypadku farby dekoracyjnej Perlagrande bardzo ważne jest zachowanie odpowiedniej techniki nanoszenia. To właśnie ona pozwala uwydatnić piękno perłowego blasku w symetrycznych, delikatnych wzorach. Farba strukturalna Perlagrande jest jednym z nielicznych produktów, które można zastosować niemal w każdym miejscu, na dowolnej wielkości powierzchni i w każdym przypadku mieć w pełni uzasadnioną nadzieję na to, że efekt będzie zdumiewający. Możliwość nanoszenia farby nie w jednej, ale w dwóch warstwach sprawia, że uzyskiwane efekty mogą mieć niezwykłą głębię, a przy tym wciąż zachwycać egzotycznym pięknem perłowego połysku i subtelnych, matowych odcieni.

Perlagrande to farba dla inwestorów zdecydowanych, którym zależy przede wszystkim na bezkompromisowym pięknie, ale też niepowtarzalnych efektach. Elegancja wynikająca z fascynującego połączenia matowości i połysku jest w tym przypadki największym atutem. Wprawdzie samodzielne nałożenie farby tak, aby uzyskać piękny wzór, nie należy do zadań łatwych, ale profesjonaliści potrafią wyczarować z Perlagrande prawdziwe cuda.

Gdzie zastosować farbę Perlagrande?

Jedną z poważnych zalet farby dekoracyjnej Perlagrande jest jej uniwersalność. Doskonale sprawdza się ona między innymi:

– w przedpokojach, które optycznie powiększa, rozświetla, a jednocześnie czyni je przy tym łatwiejszymi do utrzymania w czystości, jako że farba dekoracyjna Perlagrande jest odporna na zabrudzenia i odporna na zmywanie. Dzięki temu sprawdza się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w obiektach użyteczności publicznej, gdzie ruch jest spory, a wraz z nim rośnie ryzyko zabrudzenia ścian.

– w kuchniach, którym przydaje elegancji, które rozświetla i którym dodaje zupełnie nowego wyrazu. Z farbą Perlagrande kuchnia przestaje być miejscem, w którym przygotowuje się posiłki, a zaczyna grać rolę pięknego pomieszczenia, w którym chcesz spędzać czas nawet wtedy, kiedy nie masz tam niczego do zrobienia.

– w zabudowach karton-gips. Dodatkowe ścianki w mieszkaniu często ustawiane są przede wszystkim ze względów funkcjonalnych, ale ich estetyka nierzadko pozostawia wiele do życzenia. Z farbą Perlagrande zmieni się to raz na zawsze: piękne wykończenie zabudowy sprawia, że nabiera ona zupełnie nowego wyrazu i przestaje być tylko nudnym dodatkiem z konieczności.

– do dekoracji filarów lub kolumn. Dzięki niecodziennemu połączeniu efektów matu i perłowego połysku, farby Perlagrande zdecydowanie przyciągają wzrok i potrafią, przy zachowaniu klasycznej prostoty stylu, nadać wnętrzu zupełnie nowego charakteru. Jeśli chcesz wyrazić swoje przywiązanie do detali, a jednocześnie nie chcesz „przesłodzić” wnętrza, to farba dekoracyjna Perlagrande jest doskonałym rozwiązaniem.

Jak nałożyć?

Farby Perlagrande mogą dać naprawdę niesamowity efekt, ale żeby tak było, muszą zostać nałożone zgodnie z instrukcją przygotowaną przez producenta.

1) Gruntowanie. To ono maksymalizuje przyczepność i sprawia, że uzyskane wzory będą bardzo trwałe i piękne bez względu na wiek. Warstwa gruntu, jeśli dobrze wyschnie, na co potrzeba około 5 godzin, pozwala na zdecydowane zmniejszenie chłonności ściany, dzięki czemu nakładanie kolejnych warstw jest dużo prostsze.

2) Podkład barwny. Zagruntowaną ścianę należy pomalować farbą Murimal 200 w barwie maksymalnie zbliżonej do planowanej warstwy farby dekoracyjnej Perlagrande. Dzięki temu można nanieść później tylko jedną warstwę dekoracyjną, a wzór uzyska dodatkową głębię kolorów i powstaną charakterystyczne, cieniowane, czyste efekty dekoracyjne.

3) Warstwa dekoracyjna. Aby uzyskać najlepszy efekt, farbę Perlagrande nanosi się w jednej lub dwóch warstwach, ale zawsze w taki sposób, aby pacą INOX tworzyć desenie na mokrej wciąż warstwie. Praca etapami powinna być zaplanowana tak, aby możliwe było utrzymanie ciągłości deseniu, co oznacza, że symetria wzoru nie powinna wynikać z przypadku. Jeśli chodzi o farbę Perlagrande, najczęściej stosuje się zwyczajne desenie skośne, poziome lub pionowe.

Lux Interiors logo

O nas

LuxInteriors jest firmą, która zajmuje się tworzeniem ciekawych aranżacji wnętrz, a zarazem posiadającą szeroko rozbudowaną ofertę produktową - począwszy od wyposażenia łazienek, poprzez tapety, tynki i farby, a kończąc na płytkach. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.

Skontaktuj się:

sopot@luxinteriors.com.pl
+48 585 859 999

Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi
Oferty prosimy WYSYŁAĆ na adres

Goto Top