Tynki dekoracyjne to proste, klasyczne wykończenie wnętrz, najczęściej – choć nie tylko – ścian. W pełni naturalne, przepuszczalne dla pary wodnej, estetyczne stanowią znakomite wykończenie prawie każdego wnętrza.
Tynki dekoracyjne w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu wszystkie partie produkcyjne mają dokładnie te same właściwości i są praktycznie nie do odróżnienia pod względem wizualnym. Wykończenia tynkowe pozwalają utworzyć w pomieszczeniu bardzo korzystny mikroklimat, a ciekawe efekty wizualne, jakie można uzyskać dzięki zastosowaniu poszczególnych rodzajów tynków dekoracyjnych, sprawiają, że żadna aranżacja nie będzie zwyczajna.
Tynki dekoracyjne to znakomite rozwiązanie zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i dla hoteli, restauracji czy szkół lub urzędów. Zastosowanie trwałego i estetycznego, a przy tym odpornego na zabrudzenia i stosunkowo taniego do nałożenia tynku dekoracyjnego pozwala na wykreowanie niezwykłej i trwałej aranżacji.
Tynki w naszej ofercie zostały dobrane tak, aby przy jak najwyższej jakości produktów gwarantowały wciąż olbrzymi wybór możliwych do uzyskania efektów wizualnych. Tynki dekoracyjne mogą mieć różne kolory, mogą imitować najróżniejsze materiały, a odpowiednie ich nakładanie pozwala uzyskać ciekawe efekty strukturalne na powierzchni, dzięki czemu takie wykończenie nabiera indywidualności i całkowicie niepowtarzalnego charakteru.
Te tynki dekoracyjne, które możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie, są zwykle inspirowane wyglądem pewnych naturalnych wykończeń, jednak nie są ich wierną kopią. Jedną z największych zalet estetycznych tynków dekoracyjnych jest bowiem oryginalność i walory artystyczne – nawet najprostszy z efektów możliwych do uzyskania dzięki tynkom ma swój niepowtarzalny urok i przyciąga wzrok.