Brodziki prysznicowe

Nowoczesne brodziki to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Nie chodzi tylko o ich funkcjonalność, ale także o efekt wizualny. Podobnie jak inne elementy szeroko rozumianej ceramiki i armatury łazienkowej, również brodziki stanowią eleganckie wykończenie koncepcji artystycznej. Każda dekoracja składa się z elementów głównych i pobocznych, które muszą być estetycznie spójne. Takie elementy jak nowoczesne brodziki właśnie to umożliwiają.

Pokaż więcej


Masz pytania? Napisz do nas!

e-mail: sopot@luxinteriors.com.pl

telefon: +48 585 859 999Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi, oferty prosimy WYSYŁAĆ wyłącznie drogą mailową.

W naszej ofercie

Na stronie zamieściliśmy tylko niektóre produkty z naszej szerokiej oferty. Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

Brodzik KOLPING

Brodziki klasyczne

W naszej ofercie brodziki klasyczne, w różnych formach : półokrągłe, pentagonalne, prostokątne; występują w różnych wymiarach. Dopasowane do każdego rodzaju łazienki, dbają walory estetyczne.

Zapytaj o cenę
fiora brodzik silex-rustica

Brodziki rustykalne

Opis produktu:

 • Dostępne w 18 kolorach i 2 teksturach.
 • Łatwe w czyszczeniu i konserwacji: dzięki nanotechnologii brodziki mają właściwości odpychania wody, co sprawia, ze ich konserwacja jest prosta i bezpieczna.
 • Łatwe w dopasowaniu i personalizacji.
Zapytaj o cenę
fiora brodzik silex

Brodziki dostosowane do każdej przestrzeni

Opis produktu:

 • Możliwość dostosowania do każdej przestrzeni.
 • Od 70 cm szerokości do 250 cm długości. Możliwość personalizacji wymiarów.
 • Dostępny w różnych kolorach.
 • Konserwacja i czyszczenie: Łatwość konserwacji, nie wymaga produktów ściernych.
Zapytaj o cenę
fiora brodzik silex-priviege nature szary

Brodziki o wysublimowanej teksturze

Opis produktu:

 • Nowoczesna tekstura i naturalne kolory, które przypominają wyglądem klasyczne włoskie marmury. Dodają one przestrzeni i luksusowej stylistyki. Dodatkowo szeroka gama tonów pokrywa dowolne potrzeby z zakresu dekoracji wnętrz.
 • Łatwy w dopasowaniu i personalizacji
 • 2 tekstury i 14 kolorów
 • Dzięki nanotechnologii brodziki mają właściwości odpychania wody, co sprawia, że ich konserwacja jest prosta i bezpieczna.
Zapytaj o cenę

Pracujemy na produktach wiodących producentów:

sanswiss-logo

 


Brodziki SanSwiss
to uzupełnienie oferty kabin prysznicowych tej samej marki. Zgodnie z przyjętymi założeniami estetycznymi SanSwiss, brodziki mają być przede wszystkim funkcjonalne, ale i estetyczne oraz oryginalne. Bardzo ważna w portfolio SanSwiss jest jakość: brodziki wykonane są z bardzo trwałych i estetycznych surowców, a także niezwykle precyzyjnie wykończone, co przekłada się bezpośrednio na wygodę użytkowania.

Pokaż więcej

Riho logo

 

Brodziki Riho to bardzo estetyczne, wyjątkowe wręcz pod tym względem produkty, które mają za zadanie wspierać artystycznie koncepcje niezwykłych kabin prysznicowych tej marki. Riho to producent znany z bardzo twórczych, nowoczesnych projektów, które estetykę kabin i brodzików stawiają bardzo wysoko. I ile jednak w przypadku kabin istnieje dość duża dowolność jeśli chodzi o kreacje artystyczne, to już w przypadku brodzików mogłoby się wydawać, że takiej dowolności nie ma. Otóż jest i oferta brodzików Riho jest tego najlepszym dowodem.

Pokaż więcej

Fiora logo

 

Brodziki Fiora to propozycje niezwykłe pod wieloma względamiPrzede wszystkim próżno w katalogu szukać typowych brodzików wykonywanych z tworzyw sztucznych w nudnym, białym kolorze i o gładkiej powierzchni. Fiora produkuje dwie serie brodzików: Elax i Silex, a każda z nich jest absolutnie wyjątkowa zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym. Wykonywane są z opatentowanego materiału odpornością przypominającego naturalne kamienie.

Pokaż więcej

Funkcjonalność a zarazem dobry wygląd

fiora brodziki