Budowa domów pod klucz – usługi budowlane

Budowa domu nie powinna być dla inwestora obciążeniem. Wiemy o tym, dlatego wszystkie prace budowlane, które znajdują się w naszej ofercie, wykonujemy samodzielnie, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Dążymy do tego, aby nasza oferta była kompletna, a więc żeby zaspokajała wszystkie potrzeby inwestora, który dzięki temu nie będzie musiał szukać innego wykonawcy do niektórych prac.

Zlecając nam budowę domu – masz pewność że realizacja przebiegnie szybko i sprawnie, bez dodatkowych i ukrytych kosztów.

Zakres naszych usług:

 • budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych pod klucz
 • budowa domów i budynków do stanu surowego
 • budowa domów w zabudowie bliźniaczej tzw. bliźniaków
 • budowa hal, budynków przemysłowych, hipermarketów, hoteli, pensjonatów

KOSZT BUDOWY DOMU (koszt robocizny)

 • STAN SUROWY 830 zł brutto/ m2 powierzchni budynku
 • DACH 330 zł brutto / m2 dachu (koszt robocizny)
 • STAN DEWELOPERSKI – koszty do uzgodnienia

UWAGA – Kierownik budowy w cenie usługi budowlanej

W cenę usług budowy domów wliczony jest koszt nadzoru nad projektem przez dedykowanego Kierownika Budowy

Budując z nami wiesz ile zapłacisz!

REMONTY I BUDOWNICTWO

Wojciech Wolan – tel: +48 664 144 805

Paweł Turek – tel: +48 608 666 950Jak powstaje stan surowy

Nasza ostatnia realizacjaNASZE INNE REALIZACJE – BUDYNKI PRZEMYSŁOWE

REALIZACJE POD KLUCZ – BUDYNKI WIELORODZINNE


Gruntowny kompleksowy remont budynku wewnątrz i na zewnątrz, renowacja elewacji.


Zobacz więcej zdjęć

Budowa budynku od podstaw i wykończenie wnętrza pod klucz


Zobacz więcej zdjęć


Masz pytania? Napisz do nas!

e-mail: sopot@luxinteriors.com.pl

telefon: +48 585 859 999Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi, oferty prosimy WYSYŁAĆ wyłącznie drogą mailową.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie często poszukiwane usługi remontowe i budowlane: montaż, instalatorstwo, budowa ścianek działowych i zabudów, prace wykończeniowe, usuwanie starych pokryć ściennych, a także dystrybucja i montaż artystycznych balustrad i innych elementów kutych. Wszystkie te prace wykonujemy z niezwykłą dbałością o szczegóły – zgodnie z przedstawionymi planami, projektami lub instrukcjami udzielony przez inwestora Dokładamy także wszelkich starań, aby wykonywane przez nas prace były jak najmniej inwazyjne – jeśli inwestor zleca nam jedynie malowanie lub tapetowanie, w czasie tych prac dobrze zabezpieczamy podłogę, aby uniknąć jej uszkodzenia. Profesjonalna ekipa remontowa złożona z fachowców specjalizujących się w wykonywaniu prac określonego typu obsługuje zamówienie, przykładając olbrzymią wagę do tego, aby jego realizacja przebiegała zgodnie z przedłożonym harmonogramem prac. Udzielamy także merytorycznego wsparcia inwestorowi, jeśli ten nie ma wystarczająco dużego doświadczenia, aby podjąć samodzielnie niektóre decyzje o charakterze czysto technicznym. Nie zmieniamy projektów, nie zawyżamy kosztów prac, ale rzetelnie wykonujemy powierzone nam obowiązki.

W ofercie naszej firmy znajdują się:

 • montaż i serwis instalacji elektrycznych. Tworzymy sieci bezpieczne, funkcjonalne i nowoczesne, używając doskonałej jakości niezawodnych materiałów i pozostawiając możliwość relatywnie łatwych remontów instalacji w przyszłości.
 • montaż, serwis i remonty instalacji hydraulicznych. Dbamy o to, aby tworzone przez nas instalacje były trwałe i funkcjonalne. Korzystamy z najnowszych osiągnięć w dziedzinie techniki hydraulicznej, aby inwestor miał pewność, że korzysta z niezawodnej i wydajnej instalacji.
 • prace wyburzeniowe i rozbiórkowe. Prowadzimy je z wielką dbałością o bezpieczeństwo oraz mając na względzie funkcjonalność pomieszczeń. Demontaże i rozbiórki prowadzimy tak, aby nie uszkodzić wykończeń wokół rozbieranych elementów w stopniu większym, niż to konieczne, a wyburzenia prowadzimy z rozwagą, dbając o bezpieczeństwo otoczenia obiektu.
 • skuwanie tynków, glazury itp. Prace te trzeba prowadzić precyzyjnie, aby nie spowodować poważnego uszkodzenia podłoża. Fachowcy z naszej firmy potrafią minimalizować szkody, jednocześnie pracując szybko i uważając, by nie uszkodzić powierzchni poza wyznaczonym do renowacji elementem.
 • narzucanie tynków i gładzi. Prace te wymagają doświadczenia i precyzji. Doskonale radzimy sobie nawet z bardzo wymagającymi materiałami wykończeniowymi, dzięki czemu inwestorzy ufają nam również w kwestii kosztownych i eleganckich wykończeń, np. stiuków, których nakładanie wymaga wieloletniej praktyki.
 • ustawianie ścianek działowych i zabudów z płyt k-g. Wiele firm remontowych świadczy podobne usługi, ale my robimy to dobrze: precyzja, ostrożność i dokładność to nasze cechy rozpoznawcze. Złudna łatwość montażu karton-gipsów powoduje, że wielu inwestorów prosi nas o poprawienie prac po mniej profesjonalnych ekipach remontowych.
 • ustawianie murowanych ścianek działowych. Teoretycznie jest to czynność prosta, ale znajomość techniki i technologii jest w tym przypadku czynnikiem o kluczowym znaczeniu. Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, aby podobne prace wykonać szybko i dokładnie.
 • montaż podwieszanych sufitów. To zadanie dla wysoko wykwalifikowanej ekipy. Precyzyjne zainstalowanie sufitu, dzięki któremu będzie istniała możliwość dostępu do umieszczonych ponad nim instalacji, ale przy właściwym zabezpieczeniu konstrukcji to podstawowy warunek dobrego wyglądu i pełnej funkcjonalności.
 • biały montaż. Wyposażenie sanitarne jest szczególnie wrażliwe i ma bardzo duże znaczenie dla komfortu użytkowania pomieszczenia. Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie montowane na biało elementy wyposażenia mają bezpośredni związek z siecią hydrauliczną, trzeba zachować odpowiednio dużą ostrożność, a prace wykonywać precyzyjnie.
 • układanie terakoty, glazury i kamienia. Nie wymaga ono wielkich kwalifikacji, dopóki nie układa się wzorów o skomplikowanej geometrii. Dla naszej ekipy remontowej nie ma wyzwań zbyt skomplikowanych: doskonale równa posadzka, gładka ściana, piękne fugi – z nami to naprawdę możliwe.
 • podłogi z desek, parkiety, mozaiki, panele. Wykończenie podłogi jest bardzo dużym wyzwaniem, tym bardziej że wszystkie elementy muszą być dokładnie spasowane, co wymaga cierpliwości i niekiedy dopasowania poszczególnych elementów na miejscu. Jesteśmy w stanie zrobić to szybko i profesjonalnie.
 • malowanie i tapetowanie. Źle wykonane powoduje obniżenie funkcjonalności i walorów estetycznych wykończenia. Dbając o detale zapewniamy większą trwałość wykończenia. Wykonujemy także prace na farbach do efektów specjalnych i powierzchniach strukturalnych.
 • balustrady i elementy kute. Nie tylko ich wykonanie wymaga szczególnych umiejętności, ale także montaż, który podkreśli niezwykłość wszystkich detali i zwiększy wartość inwestycji.

Nasza oferta jest adresowana do inwestorów prywatnych, a także hoteli, szkół, urzędów itp. Wszystkich klientów traktujemy w sposób indywidualny, podchodząc ze zrozumieniem do wszystkich przedstawianych nam projektów. Dbamy o to, aby każdy inwestor mógł z nami zrealizować swoje marzenia nie tylko o pięknym projekcie, ale przede wszystkim pięknej rzeczywistości. Z pewnością można znaleźć tańszych wykonawców – wiemy to, ponieważ często musimy poprawiać wykonane przez nich prace. Wybierając naszą firmę, każdy inwestor może mieć absolutną pewność, że pomożemy mu w sposób fachowy zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Jesteśmy tak pewni swoich kompetencji, że na wszystkie prace dajemy gwarancję – rzadko zdarza się, żeby inwestor musiał z niej korzystać.

remonty

Zmień swoje wnętrze nie do poznania

Od czego najlepiej zacząć remont?

Kiedy obecne wnętrze domu, czy mieszkania zaczyna Cię nudzić i chcesz coś zmienić, to musisz pomyśleć o remoncie. Dzięki niemu znacznie zmienisz wystój danego pomieszczenia. Może i remont sam w sobie nie jest trudnym zadaniem, jednakże wymaga dużej wiedzy oraz doświadczenia, aby wszystko dobrze funkcjonowało. Niekiedy sami nie wiemy, co tak naprawdę zmienić w naszych pomieszczeniach, aby je odświeżyć. Co więc w takiej sytuacji zrobić? Odpowiedź dla wielu osób jest oczywista, a jest nią skorzystanie z pomocy fachowców. Przy remontach zawsze warto poradzić się profesjonalistów, którzy przecież doskonale się na tym znają. Wiadomo, że pomalowanie ścian, czy skuwanie tynków nie jest trudne, jednakże ustawianie ścianek działowych oraz montaż podwieszanych sufitów już nie należy do najłatwiejszych czynności. W takiej sytuacji pomoc fachowca jest nie zbędna. Przyda się ona nie tylko przy pracach budowlanych, ale i również przy projektowaniu danego pomieszczenia.

remonty

Wykańczanie domów i mieszkań pod klucz, czyli oferta lux interiors.

Jeśli szukasz firmy remontowej, która profesjonalnie zaprojektuje Ci i wykona całe mieszkanie lub dom, to doskonale trafiłeś. Lux interiors specjalizuje się w tej branży i posiada naprawdę ogromne doświadczenie. Oferuje kompleksowe usługi, na które składają się takie czynności jak:
– prace wyburzeniowe i rozbiórkowe,
– skuwanie tynków oraz glazury,
– montaż i naprawa instalacji hydraulicznych,
– montaż podwieszanych sufitów,
– układanie glazury i terakoty,
– malowanie i tapetowanie,
– ustawianie murowanych ścianek działowych,
– balustrady i elementy kute.
Jak widać firma ta oferuje naprawdę różnorodne usługi, które podczas remontu lub wykańczania domu, czy mieszkania są niezbędne.

Lux interiors swoją ofertę kieruje nie tylko do prywatnych właścicieli nieruchomości, ale i również do posiadaczy hoteli, urzędów, szkół. Wszystkie usługi są wykonywane bardzo solidne oraz rzetelnie. Firma ta dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby wszystko idealnie wyglądało. Umie zagospodarować przestrzeń każdego wnętrza w taki sposób, aby była przestronna oraz nowoczesna. Lux interiors działa na rynku od lat i jest firmą remontową, która szczególnie dba o zadowolenie każdego klienta. Gdańsk, Gdynia oraz Sopot to miejsca, w których najczęściej firma ta wykonuje swoje usługi.

Remontując, czy wykańczając dom lub mieszkanie trzeba pamiętać o tym, że bez fachowca nie jesteśmy w stanie nic zdziałać. Zwłaszcza kiedy nie posiadamy żadnej wiedzy w tej branży, która przecież nie jest taka łatwa. Ręka fachowca sprawi, że całe pomieszczenie znacznie się zmieni i to na lepsze.

Szukasz kogoś, kto wyremontuje Ci łazienkę? Lux interiors Ci pomoże!

Jak wiadomo, remont łazienki nie jest taki łatwy i wymaga dużej wiedzy w kwestii funkcjonalności oraz podczas doboru odpowiednich armatur. Takie pomieszczenie, jak łazienka jest zazwyczaj niewielkie, dlatego też musi być dobrze zagospodarowane, aby było funkcjonalne. Wiadomo, że korzystają z niej wszyscy domownicy, dlatego też musi się ona do każdego z nich w pewnym sensie indywidualnie dostosować. Jednakże, jak to zrobić? Zadanie to nie należy do najłatwiejszych i wymaga przede wszystkim dobrego projektu oraz profesjonalnego wykonania.

Łazienka mimo, że jest niewielka to i tak musi być w niej wszystko na swoim miejscu. Nie ma znaczenia, czy posiadasz dom czy mieszkanie, bo i tak w obu przypadkach jest to Twoje pomieszczenie i musisz się w nim dobrze czuć. Remont łazienki nie musi być wzywaniem na które poświęcisz masę czasu. Wystarczy tylko skorzystać z usług firmy remontowej lux interiors.

Można powiedzieć, że zagospodarowanie łazienki wymaga wiedzy oraz dobrego stylu, który sprawi, że to pomieszczenie będzie nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim oryginalne. Dobór odpowiedniej glazury będzie się wiązał z meblami, które umieścimy w łazience, ponieważ muszą być dobrane kolorystycznie. Kolejną sprawą jest ułożenie tej glazury, a jeszcze wcześniej przygotowanie ścian i podłoża na jej położenie. W tym przypadku użycie odpowiednich produktów jest niezwykle ważne. Jeśli jednak decydujemy się na większy remont, który ma również obejmować montaż instalacji hydraulicznych musimy o tym zdecydowanie wcześniej pomyśleć. Podwieszany sufit w łazience z pewnością doda jej stylu oraz designu. Jednak wykonać go umieją tylko fachowcy. Następną sprawą jest urządzenie łazienki, które musi być tak zrobione, aby odpowiadało, względem funkcjonalności. Odpowiednie umieszczenie pralki, mebli, prysznica, czy wanny oraz umywalki jest niezwykle ważne, ponieważ będzie to odpowiadało za praktyczność łazienki. Armatura też jest bardzo ważna, ponieważ dodaje stylu oraz ładnego wyglądu całemu pomieszczeniu.

Zaczynając remont łazienki trzeba najpierw pomyśleć, o tym ilu osobom ma ona służyć. Wiadomo, że liczniejszej rodzinie przyda się takie pomieszczenie, w którym każdy będzie się mógł swobodnie poruszać. Projektowanie i wykonywanie łazienki może i nie jest prostym zadaniem dla kogoś, kto się na tym nie zna. Jednak dla firmy Lux interiors to ogromna przyjemność.

Pomysłowe rozwiązania oraz prostota to klucz do perfekcyjnej łazienki, która jest przecież bardzo ważnym pomieszczeniem. Szukanie inspiracji w różnych katalogach, czy Internecie może trochę pomóc, jednakże na pewno ten pomysł sam się nam nie zrealizuje. Do tego potrzebni są fachowcy z firmy remontowej Lux interiors, którzy się na tym znają i wiedzą, czym jest wygoda oraz funkcjonalność.

Nie zawsze, kiedy mamy pewien plan na łazienkę urzeczywistniamy go, ponieważ czasem może coś pójść nie tak i cały projekt się kompletnie zmieni. Wiadomo, że osoba która się na tym nie zna, nie wykona tego dobrze. Jest to normalne i nie należy się tym martwić. Do takich zadań przecież są fachowcy, a nie my sami. Warto o tym pamiętać, ponieważ wykonując remont jakiegokolwiek pomieszczenia trzeba to zrobić dobrze i z dobrym pomysłem, aby cieszyło nas przez długie lata.

Remont łazienki nie zawsze musi być uciążliwy i się kojarzyć z ciężką pracą. Może kiedyś tak było, ale teraz na pewno nie. W dzisiejszych czasach jest wiele firm remontowych, które przeprowadzą za nas te ciężkie i uciążliwe prace, bez naszej pomocy. Jest to niezwykle przydatna usługa, z której każdy może skorzystać.

Szukasz profesjonalnej firmy, która przeprowadzi remont domu? Lux interiors jest do Twojej dyspozycji.

Wiadomo, że remont jakiegokolwiek pomieszczenia wymaga dobrego pomysłu oraz zaangażowania. Kwestie finansowe też są ważne, jednakże nie najważniejsze. Kiedy chcemy postawić na jakość i dobre wykonanie musimy trochę w to zainwestować.

Wiele osób często zastanawia się nad tym, co tak na prawdę składa się na idealny i skuteczny remont? Przede wszystkim całkowita zmiana, która wprowadzi wiele nowości oraz różne udogodnienia, których wcześniej niestety nie było. Funkcjonalność i wygoda w każdym pomieszczeniu jest niezwykle ważna, dlatego też należy zadbać o to, aby była.

Chyba każda gospodyni domowa marzy o pięknym i nowoczesnym domu, który jest wykonany z pomysłem. Niestety nie zawsze taki posiada, jednakże można to zmienić. Wystarczy sięgnąć po usługi firmy remontowej Lux interiors, która wszystko urządzi, tak jak sobie wymarzysz. Realizuje ona nawet najtrudniejsze projekty, które wymagają ogromnego zaangażowania i pomysłu. Projektowanie pomieszczeń to z pewnością przyjemne zadanie, jednakże tylko dla tych, którzy się na tym dobrze znają.

Prace wyburzeniowe i rozbiórkowe do najlepszych nie należą, dlatego też pozwól się wyręczyć i daj działać fachowcom, którzy zrobią to szybko i solidnie. Firma remontowa lux interiors idealnie sprawdzi się przy każdym remoncie, zarówno łazienki, kuchni, salonu, jak i sypialni czy jadali, a nawet garderobie. Jeśli cienisz sobie staranność oraz solidne wykonanie, to z pewnością oferta tej firmy Cie zainteresuje. Kiedy jednak skorzystasz z jej usług będziesz naprawdę bardzo zadowolony, ponieważ przykłada się ona do pracy z całego serca.

Remont w dzisiejszych czasach to nic prostszego. Wystarczy tylko znaleźć odpowiednich fachowców, a reszta pójdzie sama. Nowoczesne wnętrze z pewnością odmieni całe Twoje mieszkanie, czy dom na znacznie lepsze. A Ty będziesz z tego niezwykle zadowolony. Remont zawsze wprowadza do domu trochę chaosu, jednakże w tym przypadku będzie wręcz przeciwnie. Warto się o tym przekonać korzystając z tych fachowych usług. Lux interiors to firma remontowa trzymająca wysoki poziom świadczonych usług.