Remonty

Profesjonalne remonty i prace budowlane nie powinny być dla inwestora obciążeniem. Wiemy o tym, dlatego wszystkie prace, które znajdują się w naszej ofercie, wykonujemy samodzielnie, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Dążymy do tego, aby nasza oferta była kompletna, a więc żeby zaspokajała wszystkie potrzeby inwestora, który dzięki temu nie będzie musiał szukać innego wykonawcy do niektórych prac.


Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

tel: +48 535 444 001

e-mail: sopot@luxinteriors.com.pl

Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi, oferty prosimy WYSYŁAĆ wyłącznie drogą mailową.

 

W naszej ofercie znajdują się wszystkie często poszukiwane usługi remontowe i budowlane: montaż, instalatorstwo, budowa ścianek działowych i zabudów, prace wykończeniowe, usuwanie starych pokryć ściennych, a także dystrybucja i montaż artystycznych balustrad i innych elementów kutych. Wszystkie te prace wykonujemy z niezwykłą dbałością o szczegóły – zgodnie z przedstawionymi planami, projektami lub instrukcjami udzielony przez inwestora Dokładamy także wszelkich starań, aby wykonywane przez nas prace były jak najmniej inwazyjne – jeśli inwestor zleca nam jedynie malowanie lub tapetowanie, w czasie tych prac dobrze zabezpieczamy podłogę, aby uniknąć jej uszkodzenia. Profesjonalna ekipa remontowa złożona z fachowców specjalizujących się w wykonywaniu prac określonego typu obsługuje zamówienie, przykładając olbrzymią wagę do tego, aby jego realizacja przebiegała zgodnie z przedłożonym harmonogramem prac. Udzielamy także merytorycznego wsparcia inwestorowi, jeśli ten nie ma wystarczająco dużego doświadczenia, aby podjąć samodzielnie niektóre decyzje o charakterze czysto technicznym. Nie zmieniamy projektów, nie zawyżamy kosztów prac, ale rzetelnie wykonujemy powierzone nam obowiązki.

W ofercie naszej firmy znajdują się:

 • montaż i serwis instalacji elektrycznych. Tworzymy sieci bezpieczne, funkcjonalne i nowoczesne, używając doskonałej jakości niezawodnych materiałów i pozostawiając możliwość relatywnie łatwych remontów instalacji w przyszłości.
 • montaż, serwis i remonty instalacji hydraulicznych. Dbamy o to, aby tworzone przez nas instalacje były trwałe i funkcjonalne. Korzystamy z najnowszych osiągnięć w dziedzinie techniki hydraulicznej, aby inwestor miał pewność, że korzysta z niezawodnej i wydajnej instalacji.
 • prace wyburzeniowe i rozbiórkowe. Prowadzimy je z wielką dbałością o bezpieczeństwo oraz mając na względzie funkcjonalność pomieszczeń. Demontaże i rozbiórki prowadzimy tak, aby nie uszkodzić wykończeń wokół rozbieranych elementów w stopniu większym, niż to konieczne, a wyburzenia prowadzimy z rozwagą, dbając o bezpieczeństwo otoczenia obiektu.
 • skuwanie tynków, glazury itp. Prace te trzeba prowadzić precyzyjnie, aby nie spowodować poważnego uszkodzenia podłoża. Fachowcy z naszej firmy potrafią minimalizować szkody, jednocześnie pracując szybko i uważając, by nie uszkodzić powierzchni poza wyznaczonym do renowacji elementem.
 • narzucanie tynków i gładzi. Prace te wymagają doświadczenia i precyzji. Doskonale radzimy sobie nawet z bardzo wymagającymi materiałami wykończeniowymi, dzięki czemu inwestorzy ufają nam również w kwestii kosztownych i eleganckich wykończeń, np. stiuków, których nakładanie wymaga wieloletniej praktyki.
 • ustawianie ścianek działowych i zabudów z płyt k-g. Wiele firm remontowych świadczy podobne usługi, ale my robimy to dobrze: precyzja, ostrożność i dokładność to nasze cechy rozpoznawcze. Złudna łatwość montażu karton-gipsów powoduje, że wielu inwestorów prosi nas o poprawienie prac po mniej profesjonalnych ekipach remontowych.
 • ustawianie murowanych ścianek działowych. Teoretycznie jest to czynność prosta, ale znajomość techniki i technologii jest w tym przypadku czynnikiem o kluczowym znaczeniu. Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, aby podobne prace wykonać szybko i dokładnie.
 • montaż podwieszanych sufitów. To zadanie dla wysoko wykwalifikowanej ekipy. Precyzyjne zainstalowanie sufitu, dzięki któremu będzie istniała możliwość dostępu do umieszczonych ponad nim instalacji, ale przy właściwym zabezpieczeniu konstrukcji to podstawowy warunek dobrego wyglądu i pełnej funkcjonalności.
 • biały montaż. Wyposażenie sanitarne jest szczególnie wrażliwe i ma bardzo duże znaczenie dla komfortu użytkowania pomieszczenia. Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie montowane na biało elementy wyposażenia mają bezpośredni związek z siecią hydrauliczną, trzeba zachować odpowiednio dużą ostrożność, a prace wykonywać precyzyjnie.
 • układanie terakoty, glazury i kamienia. Nie wymaga ono wielkich kwalifikacji, dopóki nie układa się wzorów o skomplikowanej geometrii. Dla naszej ekipy remontowej nie ma wyzwań zbyt skomplikowanych: doskonale równa posadzka, gładka ściana, piękne fugi – z nami to naprawdę możliwe.
 • podłogi z desek, parkiety, mozaiki, panele. Wykończenie podłogi jest bardzo dużym wyzwaniem, tym bardziej że wszystkie elementy muszą być dokładnie spasowane, co wymaga cierpliwości i niekiedy dopasowania poszczególnych elementów na miejscu. Jesteśmy w stanie zrobić to szybko i profesjonalnie.
 • malowanie i tapetowanie. Źle wykonane powoduje obniżenie funkcjonalności i walorów estetycznych wykończenia. Dbając o detale zapewniamy większą trwałość wykończenia. Wykonujemy także prace na farbach do efektów specjalnych i powierzchniach strukturalnych.
 • balustrady i elementy kute. Nie tylko ich wykonanie wymaga szczególnych umiejętności, ale także montaż, który podkreśli niezwykłość wszystkich detali i zwiększy wartość inwestycji.

Nasza oferta jest adresowana do inwestorów prywatnych, a także hoteli, szkół, urzędów itp. Wszystkich klientów traktujemy w sposób indywidualny, podchodząc ze zrozumieniem do wszystkich przedstawianych nam projektów. Dbamy o to, aby każdy inwestor mógł z nami zrealizować swoje marzenia nie tylko o pięknym projekcie, ale przede wszystkim pięknej rzeczywistości. Z pewnością można znaleźć tańszych wykonawców – wiemy to, ponieważ często musimy poprawiać wykonane przez nich prace. Wybierając naszą firmę, każdy inwestor może mieć absolutną pewność, że pomożemy mu w sposób fachowy zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Jesteśmy tak pewni swoich kompetencji, że na wszystkie prace dajemy gwarancję – rzadko zdarza się, żeby inwestor musiał z niej korzystać.

Zmień swoje wnętrze nie do poznania

remonty