Lux Interiors Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

logo ecorson

Jesteśmy dystrybutorem firmy Ecorson na terenie województwa pomorskiego: w Gdańsku, w Gdynii i Sopocie.

Sopot:

ul. Władysława Broniewskiego 10
81-841 Sopot

godziny otwarcia biura: pon. – pt.: 8.00 – 16.00


główny tel: +48 58 880 84 84
+48 533 444 001

Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi
oferty handlowe prosimy WYSYŁAĆ na adres

sopot@luxinteriors.com.pl

Prezes zarządu:

Bartłomiej Nowak
b.nowak@luxinteriors.com.pl

KRS: 0000530842
NIP: 5272724134
REGON: 360127055

 

Nasza oferta z efektami dekoracyjnymi Ecorson skierowana jest do klientów myślących o bezpieczeństwie, najwyższym standardzie wykończeń oraz klimacie, jakiego nie da się stworzyć typowymi materiałami dekoracyjnymi do farby do efektów specjalnych, tynki dekoracyjne oraz preparaty uzupełniające. Każdy z produktów Ecorson umożliwia osiągnięcie wielu odmiennych efektów estetycznych, a łączenie poszczególnych produktów Ecorson w systemy pozwala na uzyskanie niepowtarzalnej wizualnie, maksymalnie bezpiecznej i trwale zachwycającej powierzchni nie tylko na ścianach.

Każdy z produktów Ecorson opracowany został z myślą o konkretnych rozwiązaniach i określonych potrzebach naszych klientów. Efekty dekoracyjne, profesjonalne tynki i niepowtarzalne farby do efektów specjalnych marki Ecorson to rozwiązanie uniwersalne – sprawdzają się nie tylko w przypadku inwestycji prywatnych, ale także we wnętrzach użyteczności publicznej, uczelniach, centrach kongresowych i konferencyjnych, gabinetach i najwyższej klasy biurowcach.

Nie zastanawiaj się i wzbogać z nami swoje wnętrze w oryginalne i niepowtarzalne efekty jakie gwarantują farby i tynki dekoracyjne Ecorson.

Odwiedź nas w naszym biurze, które obsługuje dystrybucję marki Ecorson w obrębie województwa pomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem miast takich jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto).