Wyłączniki światła

Wielu inwestorów niemających zbyt dużego doświadczenia, skłonnych jest zapomnieć przez zwykłe roztargnienie o pewnych detalach użytkowych, takich jak na przykład wyłączniki czy gniazdka elektryczne. Jednak już doświadczeni projektanci mają świadomość ich znaczenia. To niby tylko detale, ale wiele od nich zależy.Najwyższej jakości wyłączniki stanowią przede wszystkim funkcjonalny i bezpieczny punkt sieci energetycznej. To ważne, bo w najlepszych aranżacjach trzeba zadbać również o funkcjonalność i bezpieczeństwo. Po drugie, gniazdka czy wyłączniki najlepszych producentów są wykonane z wysokiej klasy materiałów i zabarwione odpowiednimi pigmentami, wyprodukowane na nowoczesnych liniach przemysłowych. Efektem są bardzo trwałe i estetyczne produkty. To niezmiernie ważne, ponieważ efekt starannie zaplanowanej aranżacji bardzo łatwo jest zepsuć, jeśli użyje się niewłaściwych elementów funkcjonalnych.

Pokaż więcej


Masz pytania? Napisz do nas!

e-mail: sopot@luxinteriors.com.pl

telefon: +48 585 859 999Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi, oferty prosimy WYSYŁAĆ wyłącznie drogą mailową.

W naszej ofercie

Na stronie zamieściliśmy tylko niektóre produkty z naszej szerokiej oferty. Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

włączniki ABB

Różnorodne wzory

Wyłączniki ABB wykonane są z materiału, tak czystego i wytrzymałego, że ciężko porównać go do innych. Wzornictwo, odwołuje się do naturalnego piękna. Dodatkową zaletą jest przejrzysta i minimalistyczna forma, doskonałe wykonanie. Wszystko to sprawia, że osiągnięta zostaje nowa jakość: doskonałe połączenie estetyki, funkcjonalności i trwałości. Co więcej, odciski palców nie pozostawiają żadnych śladów na powierzchni wyłączników. Przy codziennym użytkowaniu jego wygląd pozostaje więc nienagannie niezmienny.

Zapytaj o cenę

Pracujemy na produktach wiodących producentów:

ABB logo

 

ABB to jeden z największych producentów osprzętu elektrycznego na świecie. Oferta firmy jest bardzo zróżnicowana i obejmuje wszystkie możliwe podzespoły, jednak w branży wykończenia wnętrz najważniejsze są bez wątpienia wyłączniki. To jeden z tych elementów, na które większość inwestorów zwraca uwagę na samym końcu – w zasadzie prosta funkcjonalność i na tyle niewielka rola w tworzeniu wystroju sprawiają, że łatwo przeoczyć ten ważny szczegół.

Pokaż więcej