Meble i akcesoria łazienkowe

Meble w łazience to nie tylko element funkcjonalny. Zgoda, to właśnie one ułatwiają utrzymanie porządku i umożliwiają dowolną organizację przestrzeni, ale same są jednocześnie częścią aranżacji i muszą być do niej dostosowane. Nowoczesne meble są wykonywane z bardzo różnorodnych materiałów, które mają dać nie tylko doskonały wygląd, ale także maksymalną odporność na uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć. Estetyczne wykończenia w pełnej palecie barw pozwalają dodatkowo nadać wszystkim meblom indywidualny charakter, a z uwzględnieniem różnych typów i kolorów okuć i dodatków, różnorodność jest jeszcze większa. Nowoczesne ekskluzywne meble łazienkowe są tworzone tak, aby do maksimum wykorzystać przestrzeń łazienki. Są projektowane z konkretnym zamysłem i często dedykowane dla łazienek o określonej powierzchni czy wyposażeniu.

Pokaż więcej


Masz pytania? Napisz do nas!

e-mail: sopot@luxinteriors.com.pl

telefon: +48 585 859 999Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi, oferty prosimy WYSYŁAĆ wyłącznie drogą mailową.

W naszej ofercie

Na stronie zamieściliśmy tylko niektóre produkty z naszej szerokiej oferty. Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

drewniana umywalka

Piękno drewna, czyli sztuka tkwi w prostocie

W naszej ofercie znajdziesz nietypowe rozwiązania do swojej łazienki. Inspirują nas oryginalne i nietypowe połączenia materiałów. Drewniane, szklane, lub ceramiczne umywalki dodają smaku każdemu wnętrzu łazienki. Cechuje je najlepsza jakość, tak by były odporne na zniszczenia i służyły wiele lat.

Zapytaj o cenę
akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe bardzo ważnym elementem

Specjalnie dla Klientów dbających o detale i ceniących sobie szczegóły wnętrz, zamieściliśmy w naszej ofercie szeroką gamę akcesoriów łazienkowych. Znajdują się w niej różnego rodzaju uchwyty, podstawki na kosmetyki, mydelniczki, wieszaki na ręczniki, lustra, kubeczki, szczotki toaletowe, rączki na papier toaletowy, półeczki i inne produkty wyposażające łazienkę, tak by była w pełni funkcjonalna, przy jednoczesnym zachowaniu niepowtarzalnego uroku.

Zapytaj o cenę
kran

Estetyka rozwiązań

Starannie wykonane krany, z metalicznym połyskiem niewątpliwie dodają uroku każdej łazience. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przeróżne kształty kranów, od najprostszych do najbardziej skomplikowanych. Najlepsza jakość materiałów, z których są wykonane sprawia, że są odporne na rdzę i cieszą się efektywnym wyglądem przez długie lata.

Zapytaj o cenę
meble łazienkowe

Funkcjonalność a zarazem przestrzeń

Meble łazienkowe powinny nie tylko ładnie wyglądać ale też powinny być funkcjonalne. Łazienka często jest małym pomieszczeniem, dlatego też ważne jest to, by jak najlepiej ją rozgospodarować, w celu uzyskania jak największej przestrzeni. Meble łazienkowe, które oferujemy poza oryginalnym wyglądem i najlepszej jakości materiałami, z których są wykonane cechuje pojemność i użyteczność.

Zapytaj o cenę

 

Pracujemy na produktach wiodących producentów:

Fiora logo

 

Fiora jest producentem doskonałych, stylowych mebli łazienkowych oraz akcesoriów, które zapewniają lepszy wygląd i zwiększoną użyteczność każdej łazienki. Kolekcja mebli i akcesoriów uzupełniają się wzajemnie, stanowiąc dopełnienie aranżacji zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych, ale niepozbawionych pewnych klasycznych proweniencji.

Pokaż więcej

Globo logo

 

Globo to marka włoskiego producenta ceramiki sanitarnej. Jest to jedna z nielicznych marek, które w swoich projektach z sukcesem łączą nowoczesne trendy designerskie i funkcjonalność, której wymagają wszyscy inwestorzy. Cała oferta jest podzielona na serie, dla których wspólnym mianownikiem jest zawsze pewien dominujący kształt lub konwencja projektowa.

Pokaż więcej

Keuco logo

 

Keuco jest jednym z najbardziej znanych producentów akcesoriów łazienkowych klasy premium. Nowatorskie materiału oraz ciekawy design wraz z bardzo prostymi, choć użytecznymi pomysłami projektowymi stanowią podstawowe atuty. Niemiecka firma Keuco to jeden z liderów na polskim rynku jeśli chodzi o wykończenia prestiżowych aranżacji łazienek.

Pokaż więcej

paini-logo

 

Paini to jeden z bardzo znanych producentów ceramiki sanitarnej i armatury. Projekty firmy powstają we Włoszech i podzielone zostały na kilka kolekcji, z których każda dzieli się w dalszej kolejności na linie, dla których wspólnym elementem jest wybrany przez projektantów motyw dekoracyjny w bardzo szerokim rozumieniu: może to być barwa, może być kształt albo pewna forma powiązana z funkcją danego elementu.

Pokaż więcej

Fima logo

 

Fima, a właściwie Fima Carlo Frattini to włoska firma zajmująca się produkcją armatury sanitarnej. Cechą wspólną wszystkich projektów jest ich innowacyjność. Futurystyczne kształty, odejście od klasycznego projektu na rzecz bardzo nowoczesnych, skomplikowanych przestrzennie form i zastosowanie nietypowych materiałów o niezwykle atrakcyjnym wyglądzie i wysokiej jakości to oferta firmy Fima.

Pokaż więcej

Nie pozwól swojej łazience pozostać zwyczajną

ceramika do łazienki