Kabiny parowe LED

Kabina parowa to unikalne połączenie sauny z prysznicem, choć tak naprawdę odrębne od obu tych typów wyposażenia łazienek. Głęboki relaks i niepowtarzalne uczucie odprężenia, jakie można uzyskać w dobrych kabinach parowych, są warte każdej ceny. Nowoczesna kabina parowa to oaza spokoju i luksusu: radio, telefon, a nawet dostęp do sieci bezprzewodowej nie są niczym nadzwyczajnym w segmencie najlepszych kabin. Takie wyposażenie łazienki ma wprawiać w zachwyt i rzeczywiście tak jest. Każda kabina parowa jest jedyna w swoim rodzaju – sprawia to dopracowany pod względem technicznym i wizualnym projekt, nietuzinkowe wyposażenie, olbrzymia precyzja wykonania i jakość samych materiałów.

Pokaż więcej


Masz pytania? Napisz do nas!

e-mail: sopot@luxinteriors.com.pl

telefon: +48 585 859 999Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi, oferty prosimy WYSYŁAĆ wyłącznie drogą mailową.

W naszej ofercie

Na stronie zamieściliśmy tylko niektóre produkty z naszej szerokiej oferty. Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

kabina parowa

Relaksujące kabiny parowe

Wielofunkcyjna kabina z wbudowanym systemem masażu wodnego, oraz wmontowanym oświetleniem z możliwością regulacji barwy. Dodatkowo w kabinie zamontowane jest radio.

Zapytaj o cenę

 
 
 

Pracujemy na produktach wiodących producentów:

Ruben logo
Kabiny parowe to jeden ze sztandarowych produktów marki Ruben, producenta najwyższej klasy rozwiązań sanitarnych dla gabinetów wellness, salonów kąpielowych i mniejszych łazienek. Kabiny parowe pozwalają na pełen relaks w ograniczonej skądinąd przestrzeni. Jest to bardzo prestiżowe rozwiązanie, które stanowi alternatywę dla klasycznej kąpieli.

Pokaż więcej