Ceramika łazienkowa i armatura sanitarna

Ceramika i armatura sanitarna idą ze sobą w parze – jedna bez drugiej nie jest funkcjonalna, ale to nie znaczy, że zawsze należy skupiać się na kompletach. Nowoczesna ceramika, pod względem technicznym nieróżniąca się znacznie od modeli dostępnych od bardzo dawna i elegancka armatura, będąca rozwinięciem najprostszych pomysłów to z pewnością element niezbędny. Nie można jednak powiedzieć, że to zło konieczne – właściwy wybór sprawia, że każda aranżacja łazienki nabiera indywidualnego charakteru, a funkcjonalność zostaje dostosowana do oczekiwań inwestorów.

Pokaż więcej


Masz pytania? Napisz do nas!

e-mail: sopot@luxinteriors.com.pl

telefon: +48 585 859 999Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi, oferty prosimy WYSYŁAĆ wyłącznie drogą mailową.

W naszej ofercie

Na stronie zamieściliśmy tylko niektóre produkty z naszej szerokiej oferty. Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

ceramika łazienkowa

Brodzik z dodatkiem drewna

Połączenie ceramiki z drewnem to prosty sposób na nowoczesne rozwiązanie dla twojej łazienki.
Dane techniczne Verona Shower tray:
Rozmiar: 1200x800x50 mm

Zapytaj o cenę
ceramika umywalka bathco

Ceramiczne umywalki

Ceramiczne umywalki przypominające misę, to połączenie prostoty i nowoczesności w jednym.
Dane techniczne Castellón:
Wymiary: 430×145 mm

Zapytaj o cenę
ceramika globo

Ceramika w różnych kolorach

Specjalnie dla wyszukanych łazienek w naszej ofercie znajduje się armatura sanitarna w różnych kolorach. Wyszukane kształty dodają jej niepowtarzalnego charakteru.

Zapytaj o cenę

Ceramika łazienkowa

Ceramika łazienkowa
Ceramika łazienkowa
Ceramika łazienkowa
Ceramika łazienkowa
Ceramika łazienkowa
Ceramika łazienkowa
Ceramika łazienkowa
Ceramika łazienkowa
Ceramika łazienkowa Ceramika łazienkowa Ceramika łazienkowa Ceramika łazienkowa Ceramika łazienkowa Ceramika łazienkowa Ceramika łazienkowa Ceramika łazienkowa

Pracujemy na produktach wiodących producentów:

logo Artcream

 

Art Ceram to producent ceramiki i armatury sanitarnej, która łączy w sobie finezyjne kształty oraz przemyślaną funkcjonalność. We wszystkich projektach widać inspirację najnowszymi trendami wnętrzarskimi, ale jednocześnie wyraźna jest też dbałość o praktyczność sugerowanych rozwiązań. Ceramika sanitarna Art Ceram obejmuje wszystkie niezbędne urządzenia sanitarne.

Pokaż więcej

Bathco logo

 

Bathco to marka producenta ceramiki i armatury sanitarnej do nowoczesnych łazienek. Wśród bardzo nowoczesnych, a nawet futurystycznych projektów dostępna jest również pewna ilość modeli bardziej klasycznych, co czyni firmę Bathco jednym z producentów o najbardziej różnorodnym portfolio. Ceramika sanitarna Bathco to w większości propozycje ceramiczne i dolomitowe utrzymane w estetyce z pogranicza klasycyzmu i nowoczesności.

Pokaż więcej

cielo-logo
Cielo to włoski producent ceramiki sanitarnej o bardzo nowoczesnym designie i wyrazistych formach. Ceramika sanitarna od firmy Cielo to przede wszystkim możliwość nadania każdej łazience zupełnie wyjątkowego wyglądu bez utraty funkcjonalności, co przy tym stopniu komplikacji projektu jest niemałą sztuką. Ceramika Cielo z poszczególnych linii produktowych różni się dominującymi kształtami i kolorystyką.

Pokaż więcej

Cifial logo

 

Armatura i ceramika sanitarna Cifial to propozycje dość konserwatywne, jeśli chodzi o estetykę, ale na tyle uniwersalne, że we wnętrzach nowoczesnych również pozwolą cieszyć się dopracowanym i przemyślanym pięknem aranżacji. Bardzo ważną cechą tej marki jest niezwykle rozbudowana oferta. Dzięki temu można, ufając tylko jednemu producentowi, doskonale wyposażyć każdą łazienkę niezależnie od jej stylu, wielkości czy przeznaczenia szczegółowego.

Pokaż więcej

Hansgrohe logo

 

Ceramika i armatura sanitarna Hansgrohe/Axor to kwintesencja luksusu. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek segmentu premium, choć uzasadnione byłoby stworzenie jeszcze wyższej klasy. Jednocześnie jednak warto zauważyć, że Hansgrohe-Axor ma również w ofercie ceramikę i armaturę sanitarną ze średniego przedziału cenowego. Cechą szczególną firmy jest dopracowany, finezyjny design oraz proste rozwiązania estetyczne, wywodzące się najczęściej z nurtów klasycznych.

Pokaż więcej

Hatria logo

Hatria to producent ceramiki sanitarnej oraz elementów montażowych i uzupełniających do niej. Cechą szczególną wyrobów sygnowanych tym znakiem jest ich wygląd: ceramika Hatria to elementy wyposażenia, które są inspirowane klasyką i jedynie nieco odświeżone, aby zaspokoić oczekiwania nowoczesnych inwestorów, którzy jednak chcą, aby łazienki wyraźnie nawiązywały do typowego wystroju.

Pokaż więcej

Globo logo

 

Globo to marka włoskiego producenta ceramiki sanitarnej. Jest to jedna z nielicznych marek, które w swoich projektach z sukcesem łączą nowoczesne trendy designerskie i funkcjonalność, której wymagają wszyscy inwestorzy. Cała oferta jest podzielona na serie, dla których wspólnym mianownikiem jest zawsze pewien dominujący kształt lub konwencja projektowa.

Pokaż więcej

Kersan logo

 

Kerasan to jeden z najbardziej znanych producentów ceramiki sanitarnej utrzymanej w bardzo klasycznym stylu. Stylistyka proponowana przez projektantów firmy Kerasan przywodzi na myśl najbardziej klasyczne wzorce: delikatne, obłe kontury, subtelne linie i zdecydowanie typowe kształty. Oferta Kerasan obejmuje ceramikę sanitarną wraz z towarzyszącą armaturą, a we wszystkim daje się wyraźnie dostrzec zamiłowanie do prostych, estetycznych i funkcjonalnych kształtów.

Pokaż więcej

paini-logo

Paini to jeden z bardzo znanych producentów ceramiki sanitarnej i armatury. Projekty firmy powstają we Włoszech i podzielone zostały na kilka kolekcji, z których każda dzieli się w dalszej kolejności na linie, dla których wspólnym elementem jest wybrany przez projektantów motyw dekoracyjny w bardzo szerokim rozumieniu: może to być barwa, może być kształt albo pewna forma powiązana z funkcją danego elementu.

Pokaż więcej

Fima logo

 

Fima, a właściwie Fima Carlo Frattini to włoska firma zajmująca się produkcją armatury sanitarnej. Cechą wspólną wszystkich projektów jest ich innowacyjność. Futurystyczne kształty, odejście od klasycznego projektu na rzecz bardzo nowoczesnych, skomplikowanych przestrzennie form i zastosowanie nietypowych materiałów o niezwykle atrakcyjnym wyglądzie i wysokiej jakości to oferta firmy Fima.

Pokaż więcej

 
 

Oryginalne rozwiązania

ceramika i armatura sanitarna