Zestawy podtynkowe / Technika sanitarna

W ekskluzywnych aranżacjach ważne jest to, że nie każdy ich element rzuca się w oczy. Wymogi estetyczne i praktyczne dopuszczają, a niekiedy wręcz wymagają ukrycia pewnych elementów. Tak jest z zestawami podtynkowymi – gdyby nie one, przestrzeń łazienek znacząco by się zmniejszała, a i z estetyką bywałoby różnie. Luksusowe zestawy podtynkowe, wykonane z należytą starannością z dobrej jakości materiałów mogą pracować całymi latami nawet w łazienkach użytkowanych z ekstremalną intensywnością. Nie są potrzebne na zewnątrz ścian, można je spokojnie schować przed wzrokiem.

Pokaż więcej


Masz pytania? Napisz do nas!

e-mail: sopot@luxinteriors.com.pl

telefon: +48 585 859 999



Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi, oferty prosimy WYSYŁAĆ wyłącznie drogą mailową.

W naszej ofercie

Na stronie zamieściliśmy tylko niektóre produkty z naszej szerokiej oferty. Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

Systemy rurowe tece

Uniwersalne systemy rurowe do każdej instalacji

Oferujemy bardzo funkcjonalne i uniwersalne systemy rurowe do instalacji sanitarnych, grzewczych oraz sprężonego powietrza. Schemat działania polega na tym, że rura jest rozprężana a następnie zaciskana na złączce poprzez nasunięcie tulei. Dzięki takiemu sposobowi połączeń gwarantowane jest minimalne przewężenie przekroju wewnętrznego. Wytrzymała grubościenna złączka jest wyprodukowana z jednego elementu.

Zapytaj o cenę
spłuczka podtynkowa

Zadbaj o każdy szczegół – spłuczka podtynkowa

Uniwersalna spłuczka ustępowa. Działanie spłuczki zawsze pozostaje identyczne, niezależnie od stosowania oszczędnej techniki spłukiwania dwoma ilościami wody czy techniki spłukiwania jedną ilością, oraz od umieszczenia przycisku z przodu lub u góry, czy niskiej lub standardowej wysokości montażowej.
Przyczynia się to do tego, że asortyment jest przejrzysty, a zaopatrzenie w części zamienne – proste. Posiada 10-litrowy bezpieczny zbiornik. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanizmu dźwigni instalator ma przy otwartej klapie rewizyjnej łatwy dostęp do wnętrza spłuczki.

Zapytaj o cenę
systemy do spłuczek

Nowoczesne systemy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest płytka z koszem na kostkę czyszczącą. Nie tylko poprawia efekt wizualny toalety, ale także higienę i jej komfort użytkowania.

Zapytaj o cenę

 

Pracujemy na produktach wiodących producentów:

Tece logo

 
Tece to producent inteligentnych rozwiązań w zakresie technik spłukiwania i szeroko rozumianej techniki sanitarnej. Jest to marka, która wyznacza kierunki rozwoju dla całej branży i w sposób innowacyjny podchodzi do znanych problemów. Estetyka i funkcjonalność idą w przypadku produktów firmy Tece ze sobą w parze.

Pokaż więcej

Funkcjonalność a zarazem dobry wygląd

technika sanitarna