Fuga epoksydowa / kleje / chemia budowlana

Gotowa aranżacja urzeka kolorami, zachwyca pomysłem i zniewala jakością wykonania, ale to co widać, to tylko część większej całości. To, czego często nie widać, to szeroki asortyment chemii budowlanej, niezbędny, aby stworzyć luksusowe wnętrze wykończone najlepszej klasy materiałami. Chemia budowlana, różnego rodzaju grunty, kleje, fugi, zaprawy i gładzie to środki, które zwykle (poza fugami oczywiście) mają pozostać niewidoczne. Idealne są te, które nie wpływają na jakość aranżacji, bo to tylko środki, które pozwalają osiągnąć cel. Jednak właśnie dlatego tak ważne jest, aby do najlepszych aranżacji używać tylko najlepszej chemii budowlanej. Wydajniejsze preparaty, skuteczniej spełniające swoje funkcje, zapewniają większą trwałość, a także racjonalizują koszt inwestycji. Wyższa cena jednostkowa często idzie w parze z większą wydajnością albo lepszą przyczepnością – zależnie od tego, do czego służy dany preparat.

Pokaż więcej


Masz pytania? Napisz do nas!

e-mail: sopot@luxinteriors.com.pl

telefon: +48 585 859 999Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi, oferty prosimy WYSYŁAĆ wyłącznie drogą mailową.

W naszej ofercie

Na stronie zamieściliśmy tylko niektóre produkty z naszej szerokiej oferty. Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

szpachla mira

Szpachla do napraw, wygładzania podłóg i ścian

Nasza oferta obejmuje odkształcalną, wodoodporną, szybkotwardniejącą szpachlę do napraw i wygładzania podłóg i ścian wewnątrz. Idealnie nadaje się do reperacji ubytków i pęknięć na podłogach i ścianach. Jest odpowiednia do wygładzania podłóg i ścian na powierzchniach mieszkalnych i przemysłowych lekko obciążonych. Można stosować ją jako podłoże pod farbę, płytki ceramiczne, membranę wodoszczelną itp. Zastosowanie do pomieszczeń wewnętrznych.

Zapytaj o cenę
masa silikonowa mira

Masa silikonowa

W naszej ofercie znajduje się masa silikonowa, neutralne wysokoplastyczna, bezkwasowa, bezzapachowa, o dobrej przyczepności do płytek ceramicznych, szkła, urządzeń sanitarnych. Idealnie nadaje się do stosowania razem z kamieniem naturalnym. Dostępna w 25 kolorach.

Zapytaj o cenę
stonefix

Szara zaprawa klejowa

Szara zaprawa klejowa bazująca na cemencie, mrozo- i wodoodporna, wzmocniona polimerami.
Idealnie nadaje się do mocowania kostki brukowej, kamienia naturalnego, łupka ciosanego itp. Dla oleistych kamieni naturalnych, jak np. łupek jest wymagana specjalna instrukcja. Stonefix przeznaczony jest do stosowania na podłożu z betonu, szpachli cementowej i asfaltu.

Zapytaj o cenę

 

Pracujemy na produktach wiodących producentów:

logo litokol

 

Litokol jest jedną z najchętniej wybieranych marek producentów chemii budowlanej. Sympatię projektantów, architektów i ekip budowlanych Litokol zdobył przede wszystkim jakością, ale również rozpiętością asortymentu. Przewidywalność efektu jest w pracach budowlanych ekstremalnie ważna, a chemia budowlana Litokol właśnie taką przewidywalność i powtarzalność efektu gwarantuje.

Pokaż więcej

Mira logo

 

Mira to marka chemii budowlanej przeznaczonej do pracy na najbardziej wymagających placach budowy. Fugi, kleje i zaprawy tej marki powstają z bardzo dokładnie wyselekcjonowanych składników, a za doskonałością każdego produktu stoją lata doświadczeń i sporo pracy o charakterze naukowym. Inwestorzy, którzy decydują się na prowadzenie prac z chemią budowlaną marki Mira zwykle szybciej od pozostałych mogą cieszyć się widokiem ukończonej aranżacji.

Pokaż więcej