Masz pytania? Napisz do nas!

e-mail: sopot@luxinteriors.com.pl

telefon: +48 585 859 999Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi, oferty prosimy WYSYŁAĆ wyłącznie drogą mailową.

W naszej ofercie

Na stronie zamieściliśmy tylko niektóre produkty z naszej szerokiej oferty. Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

kabiny prysznicowe

Przestronne kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe, które oferujemy charakteryzuje wysoka stabilność i wytrzymałość, dzięki przyściennym profilom aluminiowym. Oferujemy kabiny typu ,,walk in”, drzwi wnękowe oraz kabiny narożne (półokrągłe, pentagonalne oraz prostokątne). Szeroki wachlarz rozwiązań gwarantuje, że każdy znajdzie ofertę dla siebie. Ich przestronne wnętrze sprawi, że braniu prysznica zawsze będzie towarzyszył komfort.

Zapytaj o cenę
kabina prysznicowa

Prysznic niczym deszcz

W naszej ofercie znajdują się kabiny z różnym systemem prysznicowym. Jednym z rozwiązań jest prysznic zamontowany u góry, który nie wymaga trzymania, a woda lecąca z niego przypomina deszcz. Taka minimalistyczna forma jest nie tylko dobra pod względem estetyki, ale także funkcjonalności.

Zapytaj o cenę

 

Pracujemy na produktach wiodących producentów:

Kermi logo

Kermi to producent najwyższej klasy kabin prysznicowych różnych typów: walk-in, zawiasowych, profilowych, a także parawanów nawannowych. Uznanie projektantów i inwestorów firma Kermi zdobyła przede wszystkim dzięki konsekwentnemu poprawianiu jakości oraz niebanalnemu, choć prostemu wzornictwu. Każda z serii kabin prysznicowych jest inna, ale wszystkie wykonane są z materiałów najwyższej próby i zawsze bardzo precyzyjnie.

Pokaż więcej

sanswiss-logo

 

 

SanSwiss to producent kabin prysznicowych o bardzo wysokim standardzie. Inwestorzy decydujący się na zakup kabiny prysznicowej SanSwiss mają do wyboru wiele typów szkła i profili oraz wsporników, dzięki czemu można dość dowolnie konfigurować wybrany zestaw. Oczywiście wszystkie kabiny mogą być zamawiane również w niestandardowych wymiarach.

Pokaż więcej

Riho logo

 

Kabiny prysznicowe marki Riho to klasyczne, minimalistyczne kabiny o projekcie bardzo eleganckim i pozbawionym zbędnych dekoracji. Dostępne w różnych liniach i wymiarach wykonane są z bardzo wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 8 lub 6 mm (odpowiednio w przypadku tafli prostych i giętych). W ofercie sporo miejsca zajmują minimalistyczne konstrukcje bezramowe i takie, w których drzwi pozbawione są jakichkolwiek elementów stałych.

Pokaż więcej

 

Kabiny prysznicowe dla każdego wnętrza

prysznic