Lampy

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres różnorodnych lamp włoskich. Unikalne kształty oświetlenia, które projektują najlepsi projektanci sprawią, że twoje mieszkanie będzie oryginalne, a zarazem efektywnie oświetlone.


Masz pytania? Napisz do nas!

e-mail: sopot@luxinteriors.com.pl

telefon: +48 585 859 999Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi, oferty prosimy WYSYŁAĆ wyłącznie drogą mailową.

W naszej ofercie

Na stronie zamieściliśmy tylko niektóre produkty z naszej szerokiej oferty. Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

lampy (11)

Pojedyncze lampy wiszące

W naszej ofercie nie brakuje także prostych, a zarazem estetycznych rozwiązań świetlnych do twojego domu.

Zapytaj o cenę
lampa oryginalna

Lampa ze szklanymi koralikami

Oryginalna lampa w kształcie koła z opadającymi i mieniącymi się szklanymi koralikami w różnych, delikatnych odcieniach doda uroku każdemu wnętrzu.

Zapytaj o cenę
lampy

Oryginalne lampy wiszące

Subtelne i nietypowe lampy, wykonane ze specjalnego materiału, dostosowują swój rozmiar i kształt do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zapytaj o cenę

Ozdobne wgniecenia

Lampy przyjmujące różnorodne formy są nie tylko ozdobą dla wnętrza, ale także ciekawie kreują kąt padania światła.

Zapytaj o cenę
lampy (7)

Nowoczesne rozwiązania

Lampy pozwalające określić kierunek padania światłem są nie tylko funkcjonalne ale także oryginalne.

Zapytaj o cenę
lampy (8)

Lampa typu ,,chmura”

Ciekawe rozwiązanie dla osób z wyobraźnią. Lampa kształtem przypomina chmurę, która zawisła w powietrzu, dając przy tym ciepłe, przytłumione światło.

Zapytaj o cenę
lampy (10)

Lamy typu ,,zwisające nitki”

Artystyczne lampki zwisające niczym nitki z sufitu, nie tylko poprzez swoją zjawiskową formę wzbogacą wystrój twojego domu, ale także nadadzą mu przytulnego klimatu.

Zapytaj o cenę
nietypowe oświetlenie

Niekonwencjonalne formy

Projektanci kreują oryginalne formy lamp, których odzwierciedlenie w rzeczywistości daje niezastąpiony, oryginalny efekt: tysiące rozbłysków światła i oryginalny efekt wizualny.

Zapytaj o cenę
lampy (9)

Proste połączenia – oryginalny efekt

Często połączenie prostych, zwykłych rzeczy powoduje oryginalny wygląd. Liczy się pomysł i kreatywność projektanta. Idealnym przykładem tego jest zjawiskowa lampa wykonana na bazie łączenia wielu żarówek.

Zapytaj o cenę
lampy (3)

Szklane ,,bulwy”

Połączenie dwóch różnych gatunków szkła i ciekawej formy przyczyniło się do powstania oryginalnych lamp do różnego rodzaju wnętrz.

Zapytaj o cenę
lampy (14)

Efekt rozpraszający światło

Lampa przypominająca zwisające kamienie z metalu, efektywnie rozprasza światło, dając przy tym ciekawe efekty świetlne zarówno na ścianach, jak i w całym pomieszczeniu.

Zapytaj o cenę
lampy (6)

Klasyczne formy

W naszej ofercie znajdują się także lampy klasyczne, które idealnie odnajdują się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych eleganckich.

Zapytaj o cenę
lampy (5)

Tańczące promienie świetlne

Lampa wykonana ze szczególną starannością, o nietypowej strukturze, dzięki której promienie świetlne tworzą oryginalne efekty na ścianach w pomieszczeniu.

Zapytaj o cenę
lampy (4)

Zwisające kuleczki

Pomysłowa lampa, która ociepli każde wnętrze. Jej ciekawa forma przypomina świecące kulki, które zawisły pod sufitem, oświetlając przy tym wnętrze.

Zapytaj o cenę
podświetlenie dekoracji

Podświetlone dekoracje

Podświetlone dekoracje nadają uroku każdemu wnętrzu. W naszej ofercie starannie wykonane buteleczki z tłuczonego szkła.

Zapytaj o cenę
lampy (15)

Lampy sufitowe

Lampy w różnych odcieniach, tworzące ciepły klimat w mieszkaniu, oraz efektywnie je oświetlające.

Zapytaj o cenę
lampy (13)

Lampy typu ,,kabelki”

Lampy przypominające kabelki, których rozmieszczeniem można samemu manipulować, tak by oświetlić dane miejsce.

Zapytaj o cenę
żyrandole

Efektywny żyradnol

To tylko jeden z żyrandoli znajdujących się w naszej ofercie. Starannie wykonany, odbijający światło przez tysiące szklanych drobinek.

Zapytaj o cenę

 

Pracujemy na produktach wiodących producentów:

929 Milano logo

 

929 Milano to włoski producent lamp wyrastających wprost z tradycyjnych, prostych, geometrycznych brył, jednak zaprojektowanych z fantazją. Poszczególne projekty znacznie się od siebie różnią: poczynając od kształtu bazowego, przez stopień komplikacji projektu, z funkcjonalności kończąc, są to lampy do wnętrz niezwykłych.

Pokaż więcej

Artemide logo

 

Artemide to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów lamp dekoracyjnych. Domeną tej marki są projekty bardzo skomplikowane, nawet jeśli wyrastają z klasycznych szablonów, jednak najbardziej rozpoznawalne są ultranowoczesne i futurystyczne modele lamp, szczególnie wiszących i stojących.

Pokaż więcej

AXO Light logo

 

AXO light to marka o bardzo różnorodnej ofercie. Można ją podzielić umownie na dwa segmenty: niewielkich, minimalistycznych wręcz i skupionych na funkcjonalności projektów oraz lamp o charakterze przede wszystkim dekoracyjnym. W obu przypadkach lampy są projektowane na podstawie brył asymetrycznych, dzięki czemu ich kształty są lekkie i sprawiają wrażenie zdecydowanie subtelniejszych.

Pokaż więcej

Carlesso logo

 

Carlesso to producent eleganckich lamp inspirowanych najciekawszymi wynalazkami przyrody. Zarówno paleta barw, jak i kształty są zwykle oparte na kanwie pewnego określonego obiektu: regularności plastra miodu, elegancji czapli nadobnej lub głębokiej barwie wina Barollo. Zdecydowanie nie są to lampy do wnętrz zwyczajnych.

Pokaż więcej

Demajo logo

 

Demajo to producent lamp, które nieodmiennie kojarzą się z czasami prostych, funkcjonalnych projektów. Podstawową cechą wyróżniającą wyroby tej marki jest funkcjonalność. Lampy Demajo są zbudowane na kanwie znanych i lubianych od lat, a często od stuleci projektów, jednak tutaj pojawia się ważna różnica – materiały i stylistyka.

Pokaż więcej

Dialma Brown logo

 

Dialma Brown to marka ze wszech miar nietypowa. Jej oferta to lampy, dekoracje wnętrz oraz pojedyncze meble, na przykład luksusowe fotele utrzymane w dawnej stylistyce. Najpopularniejsze linie produktów Dialma Brown inspirowane były klasyką, której nowoczesne materiały i nietuzinkowe pomysły projektantów nadały zupełnie nowe oblicze.

Pokaż więcej

EGOLUCE logo

 

Egoluce to dość nietypowa marka producenta lamp. Cechą charakterystyczną wszystkich projektów tej firmy jest dość nietypowe podejście do materiałów i kształtów. Zdecydowana bowiem większość lamp Egoluce ma proste, geometryczne kształty, jednak projektanci tej włoskiej marki postanowili zrobić coś, na co przed nimi zdecydowało się niewielu – wykorzystali światło lamy nie tylko do wydobycia piękna otoczenia, ale i samego źródła światła. 

Pokaż więcej

 

Fabbian logo

 

Fabbian to producent nietypowych lamp. Nietypowe jest w nich to, że całe piękno projektu można dostrzec dopiero po zapaleniu światła w kompletnej ciemności. Klosze projektowane przez designerów współpracujących z marką Fabbian zawsze kryją pewną tajemnicę. Nie są to na pewno lampy proste, choć na takie mogą wyglądać na pierwszy rzut oka.

Pokaż więcej

Facon de venise logo

 

Facon de Venise to marka producenta lamp bardzo nietypowych. Z jednej strony zastanawia prostota wyjściowych brył, na podstawie których powstają poszczególne projekty, a z drugiej zdumiewa bogactwo przekształceń, jakim zostały one poddane, aby stworzyć tak niezwykłe i niepowtarzalne lampy.

Pokaż więcej

Falb logo

 

Falb to marka zajmująca się projektowaniem i wyrobem lamp inspirowanych szeroko rozumianym stylem industrialnym. Specyficzne stylistyka, charakterystyczne materiały i skupienie przede wszystkim na funkcjonalności nawet najmniejszych detali bez wątpienia pozwalają na zaliczenie tej marki do grona producentów, których wyroby przeznaczone są do wnętrz najbardziej prestiżowych i luksusowych.

Pokaż więcej

Flos logo

 

Flos jest marką producenta dość typowych w swojej formie, modnych lamp designerskich, które jednak na tle pozostałych wyrobów z tej grupy wyraźnie wybijają się, jeśli chodzi o precyzje wykonania i pewne detale funkcjonalne i dekoracyjne, choć tych ostatnich niejako z definicji w lampach designerskich nie ma zbyt wiele.

Pokaż więcej

Fontana Arte logo

 

 

Fontana Arte to marka zajmująca się projektowaniem i produkcja przede wszystkim lamp artystycznych, ale także pewnych elementów wyposażenia wnętrza: luksusowych ław kawowych, dekoracyjnych świeczników itp. Tym, co na pierwszy rzut oka widać w ofercie Fontana Arte, jest zamiłowanie do miękkich linii, nowoczesnego projektu oraz fantazyjnych kształtów.

Pokaż więcej

Foscarini logo

 

Foscarini to marka niezbyt znana, ale mająca już grono stałych wielbicieli. Lampy z biura projektowego Foscarini otrzymują zawsze opisowe nazwy, co sugeruje, co było inspiracją dla projektantów. Jest więc Wielki Wybuch, są pola zbóż czy zachód słońca, ale w każdym z tych projektów jest coś niezwykłego: Wielki wybuch staje się prostszy, pola na siebie zachodzą, a z zachodzącego słońca projektanci wzięli nie słońce, ale jego odbicie w morzu.

Pokaż więcej

Disel with Foscarini logo

 

Foscarini Diesel to lampy utrzymane w stylu industrialnym, których podstawowym zadaniem jest zapewnić doskonałe oświetlenie w każdych warunkach, a do tego w twórczy sposób zinterpretować zasady artystycznego brutalizmu i industrializmu. Trzeba przyznać, że z tym zadaniem projektanci Foscarini Diesel poradzili sobie na tyle dobrze, że ich lampy są doskonałym uzupełnieniem aranżacji wykorzystujących efekt betonu. 

Pokaż więcej

Ideal lux logo

 

Ideal Lux to marka, która dała początek jednemu z obecnie najpopularniejszych trendów w oświetleniu, powszechnie realizowanemu przez lampy w kształcie żarówek z fantazyjnymi żarnikami. Jednak projekty oryginalne firmowane przez Ideal Lux są zdecydowanie doskonalsze. Niektóre – ponieważ są banalnie proste w swoim geometrycznym zarysie, inne – ponieważ wyższy stopień komplikacji idzie w parze z jakością wykonania i doborem najlepszych materiałów.

Pokaż więcej

Itama logo

 

Itama to lampy wyglądające dość typowo, ale właśnie w typowości niezwykłe. Mimo że ich projekty nie są krzykliwe ani agresywne estetycznie, mają w sobie coś niezwykłego. Co więcej – trudno jest wskazać tę cechę. Dla jednych będą to specyficzne materiały, dla innych solidne podstawy geometryczne wszystkich projektów, a jeszcze inna grupa inwestorów doceni te projekty za ich uniwersalność.

Pokaż więcej

Landa logo

 

Marka Landa słynie z niezwykłych interpretacji typowych projektów. Firma ta specjalizuje się w projektowaniu lamp, które są pozornie zwyczajne. Czy może to być atutem w przypadku produktów luksusowych? Jak najbardziej. Lampy Landa to rozwojowe wersje modeli znanych i cenionych od lat, klasycznych kształtów i sprawdzonych materiałów.

Pokaż więcej

Leucos logo

 

Leucos to marka producenta lamp, przed której projektantami postawiono niebywale trudne zadanie: wziąć do ręki klasyczny projekt, rozbudować go o detale dekoracyjne, które zwiększą walory estetyczne, ale w taki sposób, aby nie stracić nic z funkcjonalności, tylko jeszcze na niej zyskać. A ponieważ zadanie to zakończyło się powodzeniem, lampy Leucos to jedne z najpiękniej ornamentowanych lamp na rynku.

Pokaż więcej

Masiero logo

 

Masiero to producent lamp stojących, biurkowych i wiszących, których wspólną cechą jest połączenie prostego projektu podstawowego oraz bardzo misternego wykończenia estetycznego. Niewielu producentów zdecydowało się na zamknięcie w ramach jednego produktu tych dwóch trudnych do pogodzenia cech, jednak Masiero współpracuje z projektantami, którzy wzorowo poradzili sobie z trudnym wyzwaniem.

Pokaż więcej

Moretti logo

 

Moretti to producent luksusowych lamp inspirowanych bardzo starymi formami oświetlenia. Wiele z projektów nosi wyraźne ślady inspiracji lamp używanych jeszcze przed elektryfikacją, inne znów kojarzyć się mogą z oświetleniem okrętowym, ale wszystkie one są zaprojektowane od nowa, aby jak najlepiej współpracować z nowoczesnymi źródłami światła i stanowić estetyczne wykończenie wielu rozmaitych aranżacji.

Pokaż więcej

Murano Luce logo

 

Murano Luce to nazwa włoskiego producenta lamp, którą w języku polskim można z powodzeniem przetłumaczyć jako „kinkiet”. I choć faktycznie większość produktów Murano Luce to lampy naścienne, są też propozycje lamp wiszących, nieustępujące tym pierwszym w żadnym aspekcie projektowym. Podstawowe projekty Murano Luce są wręcz spartańsko proste, jednak ich największą siła jest uniwersalność i możliwość łączenia w najróżniejsze zestawy.

Pokaż więcej

Panzeri logo

 

Panzeri to producent lamp w większości o idealnie prostym, symetrycznym kształcie. Ich prostota jest jednak niemal zawsze zaburzona przez jakiś niewielki element – dekoracyjną „listwę”, asymetryczny punkt montażu albo koło, które z drugiej strony przechodzi w elipsę. Panzeri to lampy, które bawią się kształtem. Bawią się też światłem, ponieważ projektanci zadbali o to, żeby duże klosze nie były nudne i monotonne.

Pokaż więcej

Possoni logo

 

Lampy Possoni to propozycje bardzo głęboko osadzone w klasycznych wzorach, nieodchodzące od nich daleko w celu przypodobania się inwestorom. Najwyraźniej projektanci marki doszli do słusznego chyba wniosku, że modele lamp inspirowane klasyką, nie potrzebują zbyt wielu nowoczesnych elementów, aby stać się doskonałym uzupełnieniem aranżacji luksusowych wnętrz.

Pokaż więcej

Vintage logo

 

Vintage to marka specjalizująca się w nadawaniu starym projektom nowego blasku. W ofercie firmy znajdują się meble, dodatki, akcesoria i elementy oświetleniowe. Podstawą wszystkich projektów są wzory sprzed wielu, wielu lat – meble inspirowane Ludwikami, lampy wzorowane na latarniach gazowych albo pierwszych elektrycznych czy kinkiety inspirowane dekorami z antycznego Rzymu.

Pokaż więcej

Vistosi logo

 

Vistosi to marka producenta futurystycznego oświetlenia. Nawet najbardziej masywne lampy wiszące są na swój sposób lekkie i widać w nich olbrzymią swobodę ruchów ręki projektanta. Każdy detal jest przemyślany, ponieważ większość form jest stosunkowo prosta i tylko sobie samym zawdzięczają one niezwykłe walory dekoracyjne.

Pokaż więcej

Voltolina logo

 

Voltolina to marka specjalizująca się w okazałych żyrandolach, zarówno tych inspirowanych klasycznymi propozycjami europejskimi, jak i zdecydowanie bardziej nowoczesnymi wzorami amerykańskimi, które jednak też już na Starym Kontynencie zdobyły sobie niejaką popularność.

Pokaż więcej

Zonca logo

 

 

Zonca produkuje nietypowe lampy i żyrandole. Choć większość producentów modyfikujących projekty klasyczne, dokłada do nich detale, aby jeszcze bardziej podnieść prestiż samego wykonania, Zonca robi coś przeciwnego – osiąga doskonałość poprzez upraszczanie niektórych elementów wyjściowych projektów, co pozwala w przepiękny sposób wyeksponować to, co w każdym z nich jest najważniejsze.

Pokaż więcej

 

Rozświetl swoje wnętrze w niepowtarzalny sposób

lampy