Szukasz innowacyjnego i designerskiego pomysłu na urządzenie wnętrza? Zgłoś się do firmy Lux Interiors.

Wiele osób często szuka pomysłu na urządzenie swojego mieszkania, czy domu. Czasem jest tak, że wcale go nie znajdują, ale tylko dlatego, że tego nie chcą. Przecież, kiedy nie mają żadnego pomysłu zawsze mogą znaleźć pomoc u fachowców, którzy się na tym znają. Ludzie często myślą, że praca architekta polegająca na projektowaniu i aranżacji wnętrz jest łatwa. Niestety się mylą. Ta praca może i jest przyjemna, ale na pewno nie łatwa. Architekt wnętrz często nad projektami musi siedzieć kilka, a nawet kilkanaście godzin zanim wymyśli coś naprawdę fajnego. Urządzając łazienkę musi użyć znaczni innych rozwiązań niż na przykład kuchnię. Wiadomo, że oba te pomieszczenia w domu są niezbędne, dlatego też powinny być dobrze wyposażone. Czasem się zdarza, że dekorując wnętrza zapominamy o najbardziej oczywistych rzeczach, bez których nie da się normalnie funkcjonować. To jest ogromny błąd, którego powinniśmy unikać i to bardzo szerokim łukiem.

Projekt kuchni, czyli jak się za to zabrać?

Urządzając kuchnię od podstaw trzeba najpierw zmierzyć jej wielkość i wylicz ile ma metrów kwadratowych. Drugim zadaniem jest wybranie odpowiedniej metody zdobienia ścian i podłogi. W pierwszym przypadku może być to zwykła farba ścienna, płytki, a nawet boazeria, która jest niestety w obecnym czasie już coraz rzadziej stosowana. W tym drugim przypadku musimy wybrać pomiędzy płytkami podłogowymi a panelami, które są coraz częściej wykorzystywane. Wiadomo, że panele znacznie lepiej wyglądają, niż płytki, jednakże jest to indywidualna kwestia każdego z osobna. Następnym zadaniem jest znalezienie odpowiednich fachowców, którzy dobrze wykonają powierzone im zadania. Kolejną również ważną kwestią jest dobór mebli, pasujących do wielkości pomieszczenia. Meble kuchenne mogą być z wysepką lub z ladą. To jakie wybierzemy będzie zależało od nas samych. Ostatnią kwestią jest zakup urządzeń i akcesoriów takich jak: lodówka, kuchenka, piecyk, ekspres do kawy, zmywarka, zlewozmywak i drobniejsze akcesoria, którymi są: półka na naczynia i sztućce, chlebnik oraz małe dodatki. Jak widać, kompletne urządzenie kuchni nie jest łatwym zadaniem i wymaga wielkiej wiedzy oraz dokładności.

Łączenie innowacji z designem Cię przerosło?

Jeśli tak, to poproś o pomoc profesjonalistów, jakim jest firma Lux Interiors. Posiada ona doświadczonych architektów wnętrz, który cechują się ogromną wiedzą oraz pomysłowością. Wykonali już setki różnorodnych projektów wnętrz, nie tylko mieszkań i domów, ale i również hoteli, restauracji, biur oraz sklepów. Innowacja i design to ich priorytet. Dbają o to, aby każdy ich klient miał godne mieszkanie, które pokazuje ich charaktery. Potrafią połączyć funkcjonalność z estetyką, dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół. Wiedzą, że bez dodatków dane pomieszczenie nie będzie kompletne, dlatego też dokładają wszelkich starań, aby w pełni zadowolić klienta, oddając mu nowoczesne i piękne mieszkanie na jakie zasłużył.

Lux Interiors logo

O nas

LuxInteriors jest firmą, która zajmuje się tworzeniem ciekawych aranżacji wnętrz, a zarazem posiadającą szeroko rozbudowaną ofertę produktową - począwszy od wyposażenia łazienek, poprzez tapety, tynki i farby, a kończąc na płytkach. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.

Skontaktuj się:

sopot@luxinteriors.com.pl
+48 585 859 999

Prosimy NIE DZWONIĆ z ofertami handlowymi
Oferty prosimy WYSYŁAĆ na adres

Goto Top